Süslü Sukulent

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

3-5 TL

Min. Fiyat

Kaş, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 3-5 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Hakkında

Kendinizi alışagelmiş ve basmakalıp bilgilerden mümkün olduğunca kaçınan biri olarak tanımlıyor ve farklılıkların peşinde koşuyorsanız o zaman söyleyeceklerimize kulak asmanızı tavsiye ederiz. Biraz kendimizden bahsettikten sonra size neler vaat ediyoruz anlatacağız. Umarız söyleyeceklerimiz ilginizi çeker ve size güzel fikirler verir.

Adımız Süslü Sukulent ve biz yarattığımız bu marka ile hatırı sayılır bir süredir piyasada yer alıyoruz. Aslında piyasanın çok da içerisinde olduğumuz söylenemez ancak buradan belirli bir alanda hizmet verdiğimizi çıkarabilirsiniz. Biz Süslü ailesi olarak hediyelik ve anılar ile ilgileniyoruz. Fakat bunu da özelleştirilmiş bir biçimde ve tek bir içerik ile yapıyoruz, elbette ki sukulentler ile. Peki neden sukulent kullanıyoruz ve bilmeyenleriniz için sukulent nedir anlatalım.

Sukulent özünde yeşil bir bitkidir ve kök, gövde, etli yaprak sap gibi bedeninin her bölgesinde su depolar. Bir ailenin genel adıdır ve hatta kaktüsler de bu ailenin bir üyesidir. Çok zor şartlarda ve en az çaba ile dahi uzun yıllar boyu yaşamını sürdürebilen bu çiçekler, insanlığa bir örnektir bizim nezdimizde. İşte bu güzel canlıları kullanarak biz de insanlara güzel mesajlar ve iyi niyetler ile bazı hediyelikler hazırlıyoruz. Dileyen müşterilerimiz için bu insan dostu bitkileri doğa dostu hediyeliklere dönüştürebiliyoruz. Düğün ve nikâh gibi organizasyonlar için davetlilere dağıtılabilecek anılar olarak değerlendirebileceğiniz bu hediyelikleri çiftimizin zevkine göre belirli bir konseptte tasarlıyoruz. Jüt ipler, danteller, incili hasır ipler gibi aksesuarlar kullanarak bitkilerimizi süslüyoruz.

Bakımı da çok kolay olan bu bitkileri hediye ettiğiniz sevdikleriniz bir ömür boyu evlerinde veya iş yerlerinde bakıp büyütmeye devam edebilirler. Hem onlar için anlamlı bir hediye olur hem de sizi ve düğününüzü hatırlamaları için güzel bir anı. Sukulent hediyelikler için bize sayfadaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Yeşilköy mah. Kanalbaşı sok.no 12 Kaş / Antalya

Süslü Sukulent Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!