Gelinle Damattan Bir Hediye

E-posta Gönder

Gelinle Damattan Bir Hediye

Gelinle Damattan Bir Hediye Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  5-8 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  Limit Yok

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Gelinle Damattan Bir Hediye Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehirdışı Gönderim

Gelinle Damattan Bir Hediye Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Kokulu taş, Lavanta keseleri

Gelinle Damattan Bir Hediye Hakkında

Şimdi gözlerinizi kapatın ve hayatınızın en mutlu günlerinden birini, düğün gününüzü hayal edin. Siz beyazlar içinde, yanınızda tüm sevdikleriniz, romantik bir ortam ve akılda kalan harika anılar... İşte bu tabloda, biz de sizinle olmak Kemer düğün hediyelikleri seçeneklerimizle bu mutluluğu hayat boyu hatırlamanızı sağlamak istiyoruz. Firma olarak işimize büyük bir aşkla bağlıyız.

●Deneyim
Firmamız, çok kısa bir zamanda düğün ve davet sektörünün aranan işletmesi olmayı başardı. Sizden hayallerinizi dinliyor ve size, onları kendi ellerimizle, özenle tasarlıyoruz. Bugüne kadar sayısız davete imza atıp, sayısız çiftimizin düğününde boy gösterdik. Şu an bulunduğumuz noktadan geriye dönüp baktığımızdaysa, arkamızda binlerce mutlu çiftin olduğunu görmekten gurur duyuyoruz. Sizi de mutlu etmek istiyoruz.

●Hizmetler
Kemer nikah hediyeleri serisinin vazgeçilmez adresi olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizin için özenle hazırladığımız tasarımlarla ve en önemlisi de hizmet süremizle hemen dikkat çekmeyi başarıyoruz. Öncelikle, sizden düğün konseptinizi öğreniyoruz. Sonra sizin için önceden düşünülmüş, bu konseptle uyumlu, harika seçenekler toparlıyoruz. Sürecin her aşamasını sizin onayınıza sunuyor, her detayı sizinle istişare ediyor ve size mutluluğu vadediyoruz.

Aşkınız, her yerde çiçek açsın istiyoruz. Tohum kalemlerimizle de bunu mümkün kılıyoruz. Bu kalemleri, şık kağıtlara rengarenk kurdelelerle bağlıyor ve ortaya da hoş bir görüntü çıkarıyoruz. Ürünlerimizi, dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyoruz. Örneğin, kağıtlarımıza istediğiniz tasarımları yapabiliyoruz. Aynı zamanda, sizin tercih ettiğiniz, aşkınızı anlatacak fotoğraflar da kullanabiliyoruz. Böylece, düğün hediyeliklerinizin tamamen size özel olmasını sağlıyoruz.

●Ek Hizmetler
Sipariş termin süremizde, çok iddialı olduğumuzu da belirtelim. Sizden aldığımız siparişlerin üzerinde hemen bir çalışma başlatıyor ve size mutlu edecek o tasarımın, çok kısa bir süre sonra sizinle buluşmasını sağlıyoruz. Biz de, bu günün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sahip olduğunuz heyecanı sizinle paylaşmak ve hayatınızda bir iz bırakmak istiyoruz.

Aşkınız büyürken, tohumlarda büyüsün, herkes sizin gibi o özel günü unutmasın… Düğününüze gelen her misafirinizin evinde, aşkınızın çiçek açmasını istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve bizimle iletişime geçin. Antalya düğün hediyelikleri arasında, başarımızla ve titiz çalışma modelimizle kısa zamanda marka olmayı başardık. Sizi de mutlu etmek, düğün gününüzde biz de sizinle olmak istiyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.