Müzik Samsun

Yüksel Organizasyon & Orkestra

Yüksel Organizasyon & Orkestra

Yüksel Organizasyon & Orkestra Hakkında

Hayatınızın en özel davetlerini konser tadında bir müzik şölenine dönüştürmek istiyorsanız, Karadeniz bölgesinin en kapsamlı hizmetlerini Yüksel Organizasyon’da bulabilirsiniz. Size misafirlerinizin bir an olsun dans pistinden inmeden eğleneceği bir düğün gecesi vadediyoruz. Çiftlerimize ve misafirlerine daha iyi bir hizmet verebilmek için yenilediğimiz dekorasyonumuz, kaliteli sahne ekipmanlarımız ve orkestramızın zengin repertuvarıyla tüm özel davetlerinizde ve kutlamalarınızda hizmetinizdeyiz.

Deneyim

Nesilden nesile geçen deneyimlerimizle 3 kuşaktır en renkli düğün davetleri bizim imzamızı taşıyor. Yüksel Organizasyon bünyesindeki orkestramız ve konservatuar mezunu ses sanatçımızla çiftlerimizi eğlencenin doruklarına çıkarıyoruz. Davet sektöründeki deneyimlerimizi gerek kapsamlı hizmetlerimiz gerekse renkli sahnemizle çiftlerimize yaşatarak, düğün gecelerini onlara özel bir hale getirmek bizim işimiz! 7500’den fazla davete ev sahipliği yaparken sahne aldık ve muhteşem sahne performansları sergiledik.

Hizmetler

Yüksel Organizasyon müzik hizmetlerimizde başta geçmişten günümüze farklı tarzlardaki şarkılarıyla kulaklarımızın pasını silen orkestramız geliyor. 10 yıldan uzun bir süredir sahne alan ses sanatçımız ve orkestramız size ve misafirlerinizin gecesini güzelleştirecek. Orkestramızın repertuarı da oldukça geniştir ve her zevke hitap eder. Ayrıca DJ, fasıl grubu, davul ve perküsyon, solo enstrüman gibi hizmetler de verebiliriz.

Davetlerinizde misafirlerinizi çok hoş bir atmosferle karşılamak isterseniz karşılama ve kokteyl grubu hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. Gelin alma törenlerinin vazgeçilmezi Samsun düğün bandosu hizmetimiz için düğününüzden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Düğün ve diğer tüm davetleriniz için teknik ekipman desteği de verebiliyoruz. Dilerseniz şehir dışındaki düğünlerinize de katılarak size ve misafirlerinize muhteşem saatler yaşatıyoruz.

Müzik Türleri

Orkestramız ilk dans şarkısından en hareketli ve son moda şarkılara kadar tamamen çiftimizin isteğine göre bir program yaratabilir. Zengin repertuarımızda Türkçe ve yabancı pop şarkılar, oyun havaları, Türk halk müziğinin ve Türk sanat müziğinin en değerli besteleri yer alıyor. Nostaljik şarkıları seviyorsanız, 70’lere ve 80’lere doğru uzanabiliriz. Horon tepip kurtlarımızı dökelim derseniz, en güzel Karadeniz türküleri de bizde.

Ek Hizmetler

Çiftlerimizin bu özel gecelerinde her şeyin istedikleri gibi olması için düğün öncesi planlama toplantımızda istek şarkılarını öğreniyoruz. Dilerseniz gecenin akışını belirleyebilir ve size özel bir şarkı listesi de oluşturabiliriz. Düğün konseptinize uyumlu kostümlerle sahne almamız da mümkün. Dans gruplarımızla geceye farklı bir tat katarken, interaktif sahne performanslarımızla davetinizde adeta ışık saçıyoruz.

Düğün davetlerinizde en renkli Samsun düğün orkestra sahne alsın istiyorsanız, bu işi profesyonellere bırakmalısınız. 92 yıllık deneyimimizle Yüksel Organizasyon’da size benzersiz bir gece yaşatacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Orkestramızla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, sayfanın altında yer alan bilgilerimizden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Fiyatlarımızla ilgili sorularınız için yandaki formu eksiksiz doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Yüksel Organizasyon & Orkestra Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Klasik Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Yüksel Organizasyon & Orkestra Sıkça Sorulan Sorular

Yüksel Organizasyon & Orkestra düğün müziği fiyatları ne kadar?

Yüksel Organizasyon & Orkestra düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yüksel Organizasyon & Orkestra fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Yüksel Organizasyon & Orkestra fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Yüksel Organizasyon & Orkestra performans süresi ne kadar?

Yüksel Organizasyon & Orkestra performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.

Yüksel Organizasyon & Orkestra performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Yüksel Organizasyon & Orkestra performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.

Yüksel Organizasyon & Orkestra ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Yüksel Organizasyon & Orkestra ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Yüksel Organizasyon & Orkestra hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Yüksel Organizasyon & Orkestra parti, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Yüksel Organizasyon & Orkestra kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Yüksel Organizasyon & Orkestra düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Yüksel Organizasyon & Orkestra şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yüksel Organizasyon & Orkestra şehir dışında hizmet veriyor.

Yüksel Organizasyon & Orkestra hangi ek hizmetleri sunuyor?

Yüksel Organizasyon & Orkestra şu ek hizmetleri sunuyor: "i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, konsepte uygun kostüm, şehir dışında hizmet, dans grupları, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Cansu & İsmail

Düğün Tarihi: 13.03.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Arkadaşlarım ve misafirlerimiz çok memnun kaldılar, bize bütçe aralığımızda bir paket ayarladılar beğendik

Esin & Emre

Düğün Tarihi: 06.03.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Tüm isteklerimizi karşıladılar, piyasadaysa fiyat aldık ama kalitesi gerçekten düşük olan firmalar var güvenememiştik, siz bizim güvenimizi boşa çıkarmadınız çok teşekkür ederiz ☺️

Nur & Selim

Düğün Tarihi: 05.03.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İlgi alaka ve hizmet çok güzeldi, bir daha düğünüm olsa sizi tercih ederim. Tüm arkadaşlarım bayıldı.

Gamze & Levent

Düğün Tarihi: 20.02.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

nişanımızı da kinamizida ve bu senede
Allah nasip ederse bu senede dügünümüzü
organize edecekler, bence Karadeniz
bölgesinde en iyi firmalardan bir tanesi,
ilginiz için tekrar tekrar teşekkür ederim

Burcu & Orhan

Düğün Tarihi: 01.02.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Trendleri çok güzel yakalayan bir firma, her şey için ayrı ayrı ilgilendiler, arkadaşlarım ve çevrem çok eğlendi ve bayıldı , iyi ki sizi tercih etmişiz. Her şey için teşekkürler❣️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.