Müzik Bursa

Taner Yazıcı Orkestrası

Taner Yazıcı Orkestrası

Taner Yazıcı Orkestrası Hakkında

Taner Yazıcı bugüne dek sayısız düğünde en güzel şarkılarıyla çiftlere ve misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatan bir şahıs orkestrasıdır. 1999’den bu yana müzik dünyasının en güzel ve akıllardan silinmeyen aşk şarkılarının sahibi olan Taner Yazıcı ve orkestrasıyla düğün davetinize bir konser havası katmaya hazırız. Siz de geleneksel düğün orkestralarının dışına çıkarak bambaşka bir müzik ziyafetini deneyimlemek için bizi tercih edebilirsiniz.

Deneyim

Başta “Affetmedim Kendimi” isimli albümü olmak üzere geçmişten günümüze en özel şarkılarla sahnelerin aranılan ismi olmayı sürdüren Taner Yazıcı’yla düğününüzde bambaşka bir organizasyon yaşayabilirsiniz. En az 8 kişiden olan Taner Yazıcı ve orkestrası olarak birçok büyük firmayla çalışıp özel ve kurumsal etkinliklerde yer aldık. Yazılı ve görsel basında da çeşitli röportajlarımız çalışmalarımızı gözler önüne sererek beğeni topladık.

Hizmetler

Bursa düğün orkestrası hizmetimizi çok yönlü sunuyoruz. Zengin orkestramızın yanı sıra düğün davetleriniz için bando, trio ve DJ gibi hizmetler de verebiliriz. Ayrıca ses ve ışık hizmeti gibi teknik ihtiyaçlarınızda da her türlü desteği veriyoruz. Orkestramızda klavye, elektro gitar, bateri ve perküsyon ya da vokal ve bass gitar gibi enstrümanların tadını çıkarmanız mümkün. Klarnet ve keman tınılarıyla gecenize renk katıyoruz.

Müzik Türleri

Katıldığımız düğün ve diğer tüm özel gün kutlamalarında çiftlerimize geniş bir repertuar sunarak en sevdikleri şarkıları dinlemelerini ve eğlenmelerini sağlıyoruz. Türk pop müziğin kalplerde izi kalmış tınıları, 90’ları veya yabancı klasikleri orkestramızdan büyük bir keyifle dinleyebilirsiniz. Çiftlerin ve misafirlerinin beğenisini toplayacak bir düğünde olması gereken tüm müzik türlerini Taner Yazıcı ve orkestrasında bulacağınızdan şüpheniz olmasın.

Oyun havaları ise eğlencelerimizin olmazsa olmazı diyebiliriz. Orkestramız size birbirinden özel romantik şarkıları çalarken, davetinizin nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız. Hiç bitmesin diyeceğiniz bir düğün daveti için size sadece Türkçe değil, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca şarkılarla da eşlik edebiliriz. Düğün davetinizde çalacağımız şarkıları seçerken çiftlerimizin beğenisine öncelik veriyor ve bu özel kutlamanın hayal ettikleri gibi geçmesine önem veriyoruz.

Ek Hizmetler

Çiftlerimizle ön görüşmemizi yaptığımızda düğünleri boyunca dinlemek istedikleri şarkıları öğrenerek onlara özel şarkı listeleri oluşturuyoruz. Bu planlama aşamasında tüm taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz şehir dışındaki düğünlerinizde ve tüm özel gün davetlerinizde sahne alabilirizi. Ayrıca truss ve sahne sistemleri gibi taleplerinizi değerlendiriyor ve düğün mekanının gereksinimlerine uygun şekilde hızlıca çözüme kavuşturuyoruz.

Düğün davetinin en önemli detaylarından biri olan müzik ve eğlenceyi riske atmak istemeyen çiftlerimizin en çok tercih ettikleri Bursa düğün müzik gruplarından biriyiz. 20 yılı aşkın tecrübemizle ve Taner Yazıcı’ya ait şarkılarımızla düğününüzün bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz. Erken rezervasyon avantajlarımız için sayfanın altındaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Siz isteyin, biz gerçekleştirelim mottomuzla değerli çiftlerimize şimdiden mutluluklar diliyoruz!

Taner Yazıcı Orkestrası Özellikler

Performans Türü
DJ Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları

Taner Yazıcı Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Taner Yazıcı Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Taner Yazıcı Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.

Taner Yazıcı Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Taner Yazıcı Orkestrası fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Taner Yazıcı Orkestrası performans süresi ne kadar?

Taner Yazıcı Orkestrası performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Taner Yazıcı Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Taner Yazıcı Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Taner Yazıcı Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Taner Yazıcı Orkestrası ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Taner Yazıcı Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Taner Yazıcı Orkestrası açılışlar, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, piknik, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Taner Yazıcı Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Taner Yazıcı Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Taner Yazıcı Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Taner Yazıcı Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Taner Yazıcı Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Taner Yazıcı Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, ekipman, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, açık havada performans".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Aydem & Aydem

Düğün Tarihi: 23.12.2022

Gala yemeğimiz sayenizde çok güzel geçti. Orkestra arkadaşlarınıza ve size teşekkür etmek istedik.

Teknorot & Teknorot

Düğün Tarihi: 22.12.2022

Taner bey şirketimizin yıl sonu gala yemeğindeki güzel performans için hem size, hem de ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Genel olarak çok memnun kaldık. Tekrar görüşmek üzere.

Beyza & Serdar

Düğün Tarihi: 09.10.2022

Taner bey çok teşekkür ederiz ekibinize ve size de. Her şey çok güzeldi çok eğlendik🙏 Her şey planlandığı gibi gitti. Tekrar çok teşekkür ediyoruz:)

Meltem & Fatih

Düğün Tarihi: 24.09.2022

Taner bey merhaba. Dün gece her şey harikaydı. Ağzınıza sağlık. Size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Çok hetecanlıydık ama düğün mükemmel geçti. Misafirlerimiz de çok memnun kalmışlar. Tekrar teşekkür ederiz.

Büşra & Selim

Düğün Tarihi: 24.09.2022

Taner bey merhaba. Emekleriniz için çok teşekkürler. Düğün öncesi zaten pozitif konuşmalarınızla tüm stresimizi almıştınız. İyi ki sizinle çalışmışız herkes çok memnun kaldı. Çok teşekkür ederiz. Ekibinize selamlar.

Özgür & Özgür

Düğün Tarihi: 18.06.2022

Şirketimizin özel etikinliğinde yaptığınız sahne performansından ekip olarak çok memnun kaldık. Kurucumuz ve genel müdürümüz özellikle teşekkür ediyor. Müzisyen dostlarınıza ve size sahne hayatınızda başarılar diliyoruz. Seneye tekrar görüşmek üzere:))

Tofaş & Tofaş

Düğün Tarihi: 16.06.2022

Şirketimizin müzikli geceler konserindeki performansınız için çok teşekkür ederiz. Müzik hayatınızda başarılar diliyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.