Müzik Bursa

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon Hakkında

Bursa düğün müzik grupları arasından seçim yaparken nezih bir müzik hizmeti isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasındayız. Küçük yaştan beri dini merasimlerde sahne alan Taner Akyol öncülüğündeki orkestramızla mevlüt organizasyonlaro, açılış ve kapanış duası ve kaside okuma gibi hizmetlerimizle çiftlerimizin ve değerli misafirlerinin kalplerine hitap ediyoruz. Tasavvuf müziğimizin en nadide eserleriyle düğün davetinize hoş bir ahenk katmak isteyen çiftlerimizi tanışmaya bekleriz.

Deneyim

Taner Akyol 14 yıldır mutlu organizasyonların müzikal ihtiyaçlarını karşılayan bir din görevlisidir. Düğün davetinizde geniş bir repertuarın tadına varmak istiyorsanız, mesleğinde çok önemli yerlere gelmiş müzisyenlerle hizmetinize hazırız. Sizi anlıyor ve düğün davetinizin en kıymetli şekilde akıp gitmesi için çalışıyoruz. Eğlence sektörünün kalbinde yetişmiş müzisyenlerimiz ve orkestramız çiftlerimizin kalbini fethederken, düğünlerine unutulmaz izler bırakmayı da ihmal etmiyor.

Hizmetler

Bursa dini düğün organizasonlarımızda sahne aldığımızda Taner Akyol eşliğinde ney, kanun, neyzen gibi önemli enstrümanları misafirlerinizle buluşturabiliriz. Ud ve tef gibi enstrümanlar da çalabilen 5 kişilik orkestramız sevdiğiniz tüm şarkıları size keyifle dinletecektir. Ayrıca 3 kişilik bir de semazen ekibimiz bulunuyor. Düğün davetinize dair solist ve diğer tüm müzikal ihtiyaçlarınızda Taney Akyol ve ekibinden her daim dört dörtlük destek alabilirsiniz.

Müzik Türleri

Katıldığımız düğün davetlerine tasavvufi müziğimizle başka bir hava katıyoruz. Repertuarımızda Türk sanat ve Türk halk müziğinin en sevilen eserlerine yer vermenin yanı sıra, ağırlıklı olarak tasavvufi müzik alanında hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Davetlerimize dualarımızla başlıyor ve ilerleyen saatlerde Kuran-ı Kerim okumalarımız eşliğinde devam ediyoruz. Çiftlerimizle yapacağımız ön görüşmede özel isteklerini önceden belirleyerek düğün davetlerinin tam da hayal ettikleri gibi olmasını sağlıyoruz.

Ek Hizmetler

Yeni bir hayata adım attığınız değerli düğün davetlerinizin yanı sıra nişan, sünnet, özel gün kutlaması ve baby shower gibi organizasyonlarınızda da yer alabiliriz. Düğün davetinizden önceki buluşmamızda gerekli tüm planlamaları yaparak bu özel kutlamanın akışını tam da istediğiniz gibi hazırlıyoruz. Ayrıca davetinize uygun bir sahne performansı ve düğün davetinizin konseptine uygun sahne kostümleri gibi konularda da deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.

Her organizasyonumuza kalpten katılıyoruz. Taner Akyol tasavvufi düğün organizasyonlarımızda amacımız duygularımızı en güzel şekilde ifade ederken sevgi, birlik ve beraberliğinize bir nebze de olsa katkı sağlamaktır. Çiftlerimizin sadece keyifli bir düğün geçirmesini değil, bütçelerini de düşünerek erken rezervasyon ve ödeme kolaylıkları da sunmaktayız. İrtibata geçip hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için altta yer alan numaralarımızdan veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe Arapça
Müzik Türü
Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Dini/Tasavvuf

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon fiyatlandırmayı performans süresine göre, müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon performans süresi ne kadar?

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, piknik, kurumsal etkinlikler, baby shower organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Taner Akyol Tasavvufi Dini Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "konsepte uygun kostüm, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ayşe & Murat

Düğün Tarihi: 17.06.2022

Taner beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz.

Ferda & Veysel

Düğün Tarihi: 26.08.2022

GERÇEKLEŞTİRİLEN ORGANİZASYONDAN MEMNUNİYETİMİ İLETİYORUM. İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI TANER BEYE TEŞEKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.