Orkestra Lima

E-posta Gönder

0850 532 2987

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Yıldırım, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Enstrümantal, Grup, Orkestra, DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma, Performans Süresinde Limit, Dışarıya Ekipman Kiralama

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 2 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Baby shower, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon, Piknik

Hakkında

2010 yılından itibaren özellikle Bursa’da göz bebeği haline gelen Orkestra LİMA, bünyesindeki sanatçıların tutumuyla, kalitesi ve disiplini ile her katıldığı etkinlikte övgü almayı başarmış bir orkestradır.

Orkestra üyelerinin hepsi konservatuvar mezunu ve müzik öğretmeni olan orkestra; geniş repertuvarıyla, kaliteli ve çeşitli müzik tarzlarıyla, her konuğun kendi kültürüne dokunabilmesi ile tercih sebebi olmuştur.

İletişim

Pınar Üstüntanır

  • Telefon: 0850 532 2987

  • Adres: Kurtoğlu Mah. Şükri Naili Cad. Site Apt. D:7 No:53

Orkestra Lima Yol Haritası

4 yorum


G&S

Gülsün & Safet

Düğün Tarihi: 04.05.2019

Düğümüzü harika kılan, eğlencenin tavan yapmasını ve misafirlerin kendilerinden geçmesini sağlayan şahane bir ekip :) Hersey için cok cok teşekkür ediyoruz, bütün ekip bir harika. Tesadüf eseri sizi dinledikten sonra, hemen iyi ki anlaşmışız.
Düğünümüzün öncesinde ve sonrasında her zaman...
devamı 

B&A

Büşra & Ayhan

Düğün Tarihi: 29.06.2018

Sünnet düğünümüzün orkestrasıyla kusursuz hale getirdiği için Lima orkestraya çok teşekkür ederiz. Mustafa Kemal Paşaya gelen en eğlenceli orkestraydı.

M&E

Merve & Engin

Düğün Tarihi: 28.04.2018

Bir arkadaşımızın düğününde izleyip hemen karar verdik, pişman da olmadık.. Eğlencenin sınırlarını zorluyorsunuz size çok ama cok tesekkur ederiz. Herşey icin sağolun

Ö&M

Özlem & Mert

Düğün Tarihi: 27.04.2018

Düğün yorumlarımız harika, keman show, yemekler... Bizden pek bahseden yok aslinda performansiniz hakkında aldığımız dönüşler çok iyiydi. Basarilarinizin devamını gönülden diliyoruz. Sevgiler.

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!