Mali Ve Orkestrası

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Mali Ve Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Mali Ve Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi

Mali Ve Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm

Mali Ve Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Mali Ve Orkestrası Hakkında

Unutulmaz bir düğün ancak Mali ve Orkestrası ekibi ile çalışarak mümkün olabilir!

20 yılı aşkın sahne deneyimimizle size festival tadında bir düğün eğlencesi yaşatıyoruz. Farklı pek çok müzik türüne repertuvarımız içerisinde yer veriyoruz. Düğün, kına gecesi, mezuniyet töreni, gala geceleri, kurumsal etkinlikler, nişan törenleri ve aklınıza gelen daha çok sayıda etkinliğe memnuniyetle hizmet veriyoruz. Enerjisi yüksek bir sahne performansına sahibiz. Bu da konuklarınızı çok etkileyecektir. Sahnenin bir an olsun boş kalmadığı bir düğüne şimdiden hazır olun.

Türkçe pop, sanat ve 80’ler 90’lar gibi çok sayıda müziği canlı performansla size sunuyoruz. Profesyonel bir ekibiz. Orkestramızda bulunan tüm müzisyenler işinde usta kişiler. Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Kaliteden bir an olsun ödün vermeden çalışıyoruz. Hem iyi hizmet sunuyor hem de bütçenize uygun fiyatlarla size yardımcı oluyoruz.

Düğünden önce sizinle ön görüşme yapıyoruz. Hayalinizi kurduğunuz düğün detaylarını öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve sahne performanslarından örnekler gösteriyoruz. Tamamen içinize sinen bir organizasyon planı oluşturuyoruz. Sahne dekorundan ışık ve ses sistemlerinin kurulumuna kadar tüm ayrıntılarda fikrinizi alıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Sahnede, düğününüze uygun kostümler giyiyoruz. Hem görsel hem de işitsel anlamda size mükemmel bir gece yaşatıyoruz.

Bizimle çalıştığınızda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Dans pistinin sürekli hareketli olacağına şimdiden garanti veriyoruz. Düğün esnasında sizden ve konuklarınızdan gelen istek parçaları da memnuniyetle çalıyoruz. Eğlencenizin sonunda bizimle çalıştığınız için “İyi ki” diyeceksiniz.

Siz de Bursa düğün orkestrası arayışındaysanız bize ulaşarak düğününüzde sahne almamızı sağlayabilirsiniz. Bizimle sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.