• 30.000 20.000 TL

Lider Davet Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
15.000-20.000 TL

Kampanyalar

%33
Son gün 01/01/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel Erken Rezervasyon Fırsatı %33 İndirimle 20.000₺!

Ocak 2024’e kadar geçerli 5+1 orkestra indirimli fiyat fırsatını... devam 

Lider Davet Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Flamenko Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Caz/Blues Konsept Müzikler

Lider Davet Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Lider Davet Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Lider Davet Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 15.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Lider Davet Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Lider Davet Orkestrası fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Lider Davet Orkestrası performans süresi ne kadar?

Lider Davet Orkestrası performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Lider Davet Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Lider Davet Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Lider Davet Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Lider Davet Orkestrası ile 1 haftadan az önce iletişime geçmeliyiz.

Lider Davet Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Lider Davet Orkestrası kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, parti, açılışlar, doğum günü, nişan, baby shower, piknik, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Lider Davet Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Lider Davet Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Lider Davet Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lider Davet Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Lider Davet Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Lider Davet Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, konsepte uygun kostüm, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, düğün öncesi planlama toplantısı, açık havada performans, çifte özel beste".

Lider Davet Orkestrası Hakkında

10 yıldır alanında deneyimli müzisyenlerle aralıksız müzik yapan Lider Davet Orkestrası,Ahmet Gök önderliğinde oluşturuldu. Müziğin ilham verici , coşku dolu ritmini duymak istediğiniz her etkinlikte sizlerle birlikteyiz. Düğünler, açılış ve yıl sonu davetleri, doğum günü kutlamaları,karşılama etkinlikeri, kokteyller… Bursa orkestra kiralama talebinizi karşılayabilecek Lider Davet Orkestrası birden fazla çalgı topluluğuna sahip.

Deneyim

Müzikle 17 yıldır köklü bir bağı olan ve müzik piyasasında bilinirliğiyle öne çıkan Ahmet Gök müzik grubunun baş mimarı. Kuruculuğunun dışında solistliğiyle de adından sıkça söz ettiriyor. Birden çok orkestrası olan Lider Davet Orkestrası 100 kişiden fazla işinin ehli üyeyle yoluna devam ediyor. Ekibin müzisyenlerinin yeteneklerini,bilgilerini,ustalığını enstrümanlarını icra ederken görmek dinleyenlerinin ruhunu büyülüyor.

Hizmetler

Hizmet konusunda yelpazemiz oldukça geniş tıpkı enstrüman yelpazemizin genişliği gibi. Arp dışında vurmalı,nefesli,tuşlu,telli,yaylı tüm çalgılar bünyemizde bulunmakta. DJ,bando,perküsyon,ritim,fasıl grupları performanslarımızla Bursa müzik grubu listelerinde ilk sıralarda yer alıyoruz. Sahnede sadece şarkı söylemiyor aynı zamanda dünyaya ve ülkemize ait dansları sergileyecek ekipleri temin ediyoruz. Böylece müziğin ahengiyle dansın dilini buluşturup sanatımızı ortaya koyuyoruz.

Müzik Türleri

Organizasyonun konseptine ve düğün sahiplerinin tercihlerine göre çalgı grubumuzu oluşturuyoruz. Her tür müziği çalabilir, söyleyebilir ve repertuvarını düzenleyebiliriz. Müzik sanatının dinleyiciyle bir bütün olduğunu, biliyor ve dinleyicilerin taleplerine göre müzik türlerimizi ve şarkı listemizi belirliyoruz. Lider Davet Orkestrası olarak bizler insan odaklı sanat yapıyoruz ve bununla gurur duyuyoruz.

Ek Hizmetler

Ses,ışık,truss ve sahne sistemlerimizi sürekli çalıştığımız firmalar vasıtasıyla kuruyoruz. Talep edildiğimiz çiftlerle ya da kurumlarla önceden planlama toplantısı gerçekleştiriyoruz. Ekipmanlarımız kendimiz temin ediyoruz. Hizmetimizi sadece Bursa sınırlarında değil Türkiye’nin her yerine veriyoruz. Ekip olarak davet alanının kalite düzeyine uygun kıyafetlerle sahnemizde yerimizi alıyoruz. Dilerlerse çiftler için sadece ikisinin şarkısı olacak besteler yapıyoruz.

“Özel günler riske edilemez” sloganıyla müziğe ve sahneye dair tüm kusursuzluğu ayağınıza seriyoruz çünkü “Lider olmak bunu gerektirir”. Bursa düğün orkestrası fiyat araştırması yapan çiftlerimiz,organizasyon sahiplerimiz ve misafirlerimiz için erken rezervasyon kolaylığı sağlıyoruz. Ön ödemeyi anlaşma sağladığımız zaman teslim alıyoruz. Ödeme seçeneklerini nakit ya da banka ödemesi şeklinde gerçekleştiriyoruz. Davetlerinizi muhteşem bir orkestra ile perçinlemek isterseniz iletişim bilgilerimizden Lider Davet Orkestrası’na ulaşabilir “ Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Ahmet Gök
    Firma Yetkilisi

İletişim

  • Telefon: 0224 322 26 82
  • Adres:

    Bursa/Nilüfer

  • Haritadaki Konumu

    Lider Davet Orkestrası Yol Haritası

Lider Davet Orkestrası Yorumları (1)

Cemre & Mert

Düğün Tarihi: 12.11.2022

Gerçekten Çok Eğlenceli Bir Geceydi. Programın akışı ile ilgili önceden görüştüğümüzde onların akışlarını beğenmiştik ve hiç bir eklenti yapmadık, bir kaç bize özel şarkı dışında ve onların repertuarına bağlı kalarak çok eğlenceli bir gece geçirdik. bir ara kendimizi asma davul çalarken bulduk... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.