Müzik Bursa

Grup Çelebi

 • Min. Fiyat
  20.000-30.000 TL

Grup Çelebi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Grup Çelebi Özellikler

Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Repertuvar Dilleri
Türkçe Arapça Diğer
Müzik Türü
Türk Halk Müziği Dini/Tasavvuf

Grup Çelebi Sıkça Sorulan Sorular

Grup Çelebi düğün müziği fiyatları ne kadar?

Grup Çelebi düğün müziği minimum fiyatı 10.000-15.000 TL aralığından başlamaktadır.

Grup Çelebi fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Grup Çelebi fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Grup Çelebi performans süresi ne kadar?

Grup Çelebi performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Grup Çelebi performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Grup Çelebi performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Grup Çelebi ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Grup Çelebi ile 3 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Grup Çelebi hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Grup Çelebi davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, nişan, açılışlar, piknik organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Grup Çelebi kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Grup Çelebi düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Grup Çelebi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Grup Çelebi şehir dışında hizmet veriyor.

Grup Çelebi hangi ek hizmetleri sunuyor?

Grup Çelebi şu ek hizmetleri sunuyor: "ekipman, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans".

Grup Çelebi Hakkında

Grup Çelebi, 2010 yılından beri özel gün ve organizasyonlarınızda en kaliteli hizmetiyle yanınızda oluyor. Bursa’da ilahi grupları arasında tecrübemiz ve profesyonelliğimizle öne çıkıyor, en değerli günlerinizden biri olan düğününüzü hoş ezgilerimizle daha da güzel hale getiriyoruz. Tasavvufi-dini tarzda birçok dilde hizmet veriyor, müşterilerimizin memnuniyetini ön plana koyduğumuz çalışma prensibimizle işimizi severek yapıyoruz.

Deneyim

Grup Çelebi ekibi olarak 15 yıldır sektörde sayısız organizasyonda yer aldık ve değerli tecrübeler kazandık. Her biri alanında deneyimli 4 kişilik müzisyen ve 1 de sunucudan oluşan profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Bugüne kadar belediye konserleri ve televizyon programları olmak üzere birçok etkinlik ve organizasyonda başarıyla yer aldık. Eğer siz de bu özel gününüzde hiçbir detayı şansa bırakmak ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hizmetler

Grup Çelebi, Türk halk müziği, dini-tasavvufi müzik tarzında Bursa düğün müzik gruplarının vazgeçilmez ismi oluyor. Geniş repertuarımızla müşterilerimizin taleplerine rahatlıkla cevap veriyor, Kürtçe, Türkçe, Farsça ve Arapça dillerinde hizmet veriyoruz. Def, ney ve bendire profesyonellik derecesinde hakim olan ekibimiz aynı zamanda ses sistemleri ve sahne kurulumunu da davetiniz öncesi gelip hazırlıyor. İsteğiniz doğrultusunda semazen gösterisi de düzenleyebiliyoruz.

Müzik Türleri

Tasavvuf musikisi alanında hizmet veren grubumuz özel gün ve davetlerinizin unutulmaz bir detayı olacak. Size özel olan bu günde listeyi sizin isteğinize göre oluşturuyor, istediğiniz ilahiler ve parçalardan oluşan bir organizasyon akışı düzenliyoruz. Yıllardır sektörde kazandığımız tecrübemiz ve işimize duyduğumuz aşkla çalışıyor, dünya evine giren çiftlerin bu özel günlerinde yanlarında oluyoruz.

Ek Hizmetler

Grup Çelebi sadece düğünleriniz değil; sünnet düğünleri, belediye konserleri, televizyon programları, açılışlar, nişan gibi kutlamaya değer gördüğünüz bütün olay ve özel gün davetlerinizde de yanınızda oluyor. Gelişmiş teknoloji ekipmanlarımızla davet mekanına geliyor, isterseniz şehir dışında da hizmet veriyoruz. Sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanan program akışını açık havada da gerçekleştirebiliyoruz. En güzel günlerinizin unutulmaz bir detayı oluyoruz.

Grup Çelebi, 15 yıllık sektör hayatında kazandığı deneyimi ve yetenekli ekibiyle özel günlerinizde müzik hizmeti sağlıyor. Tecrübemizle Bursa düğün sanatçıları arasında öne çıkıyor ve müzik grubu arayışınıza son veriyoruz. Eğer siz de Grup Çelebi hizmet detaylarını öğrenmek ve en kısa sürede düğününüz için planlamaya başlamak isterseniz “Ücretsiz Teklif Al!” formunu doldurarak ya da sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçip aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0224 322 24 06
 • Adres:

  Değirmenönü mh 1.özgen sk no1 kat2 yıldırım/bursa

 • Haritadaki Konumu

  Grup Çelebi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.