Tolga Seçkin Orkestrası

E-posta Gönder

Tolga Seçkin Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat

  10.000 TL'den fazla

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Tolga Seçkin Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tolga Seçkin Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tolga Seçkin Orkestrası Hakkında

Düğün davetinize eşlik edecek eğlenceli bir orkestra mı arıyorsunuz? Hem hoş bir atmosfer oluşmasını hem de düğününüz boyunca tek bir konuğunuzun bile masalarda oturmamasını mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz! Tolga Seçkin Orkestrası olarak Antalya’da düğün merasimlerinize farklı renkler katmaya hazırız.

1976 yılında doğan kurucumuz Tolga Seçkin, ilkokul yıllarından liseye kadar TRT’te çocuk programlarında seslendirmeler yapmış birisi. 1991’de Boğaç Göncü ile klasik gitar eğitimine başlayan Tolga Bey, 2001 yılında ise, Serkan Otacıoğlu’ndan aldığı şans derslerini çalıştığı alanlar arasına ekledi. 2014 yılında Bora Öztoprak yapımcılığında “Masal” adlı ilk albümünü çıkardı. Hatta ilk klip şarkısı da oldukça izlendi. Geniş bir repertuara sahip sanatçımız, gala geceleri ve özel davetler ile zamanla Türkiye’ye sesini duyurmayı başardı. Kendisi rutin sahne çalışmalarını İstanbul’da yürütürken, yazın ise ağırlıklı olarak Bodrum’da çalışmalarına devam ediyor.

Böyle bir kariyerin arkasında ise tabii ki iyi bir orkestra yatıyor. Tolga Seçkin’in önderliğinde, yeni nesil müzikal beklentilerini karşılayan geniş bir kadroyla orkestramız düğün davetinize eğlenceli anlar katmaya hazır. Oldukça geniş repertuarımız sayesinde, isteklerinizi asla geri çevirmiyoruz. Üstelik 8 ayrı dilde şarkılar söyleyebildiğimiz gibi birlikte aria, chanson, pop, rock, greek gibi birçok telden çalıyor, farklı rüzgarları Tolga Seçkin Orkestrası olarak davetinize getiriyoruz.

Orkestramızda 4 ayrı solist bulunuyor. Her biri farklı tınıları ile şarkılara ayrı ayrı renk katıyor. Solistlerimiz dışında ritimli çalgılardan klavyeye, nefesli çalgılardan gitara ve bassa kadar geniş bir orkestramız var. Hatta repertuar, vokal ve enstrüman zenginliğimizin dışında zaman zaman özel şovlar da sunuyoruz. Örneğin, L-wire, Blacklight ve Neo-drum Show ile kulaklarınızla beraber aynı zamanda göz zevkinize de hitap ediyoruz.

Aynı özenle ve heyecanla her yeni davete özel içerik hazırlanıyoruz. Antalya orkestraları arasında yer aldığımız firmamızla çalışarak, bir düğünün mihenk taşlarından biri olan müzik için siz de doğru seçim yapabilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.