Tarık Sezer Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarık Sezer Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Tarık Sezer Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Tarık Sezer Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tarık Sezer Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tarık Sezer Orkestrası Hakkında

Antalya’da yaşıyorsunuz fakat ünü ve başarısı Türkiye sınırlarını aşmış bir orkestra ile çalışarak düğününüzü diğer her konuda olduğu gibi müzik konusunda da mükemmel hale getirmek istiyorsunuz. O halde bu isteğinizi yerine getirebileceğinizi söylesek ne derdiniz?

Tarık Sezer ve Orkestrası olarak uzun yıllardır profesyonel anlamda müzikle iç içe ve kol kola ilerliyoruz. Kurulduğumuz günden beri her geçen yıl kendimizi daha da geliştirerek ve yeni üyeler ile birlikte ailemizi daha da büyüterek çalışmaya devam ediyoruz. Her biri müziği hissederek ve severek icra eden harika müzisyen ve sanatçılardan oluşan orkestramız ile çok sayıda başarılı işlere imza atıyoruz. Ünlü sanatçılar ile konserler veriyor, sahne şovları düzenliyor, televizyon programlarında yer alıyor ve kendi özgün müziğimizi de üretiyoruz.

Tüm bunların yanı sıra düğünler, davetler, partiler, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan törenleri gibi önemli organizasyonlara da katılarak sanatımızı icra edebiliyoruz. Bizden talep edildiği müddetçe Türkiye’nin hemen her yerine giderek performansımızı sergileyebiliyoruz ve Antalya’da bunu yapmaktan büyük keyif aldığımız şehirlerden bir tanesi. Düğününüz açık alan veya kapalı mekân fark etmeksiniz nerede olursa olsun aynı kalitede müziklerimizi geniş bir repertuvarda sizi ve konuklarınızı eğlendirecek şekilde sunabiliriz.

Antalya düğün müzikleri de dâhil pek çok türde ve tarzda müzik yapabilme yeteneğine sahip orkestramız ile size en mutlu gününüzde destek olmaktan mutluluk duyarız. Eğer düğün tarihiniz yaklaşıyorsa bizimle en az 4-5 hafta kala iletişime geçmenizi tavsiye ederiz çünkü yoğun programımızda size olumlu geri dönüş yapabilmemiz ve gerekli hazırlıklar için bu zamana ihtiyaç duyuyoruz. Sayfa üzerinde yukarıda bulunan telefon ve mail gibi iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilir ve fiyatlarımız ile hizmet detaylarımız hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.