Tarık Sezer Orkestrası

Tarık Sezer Orkestrası

Müzik

Kategori

Konyaaltı, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Büyük Orkestra, DJ, Barkovizyon ve Led Ekran
  • Minimum Fiyat10.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?5 hafta

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Etkinlik başı
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Antalya’da yaşıyorsunuz fakat ünü ve başarısı Türkiye sınırlarını aşmış bir orkestra ile çalışarak düğününüzü diğer her konuda olduğu gibi müzik konusunda da mükemmel hale getirmek istiyorsunuz. O halde bu isteğinizi yerine getirebileceğinizi söylesek ne derdiniz?

Tarık Sezer ve Orkestrası olarak uzun yıllardır profesyonel anlamda müzikle iç içe ve kol kola ilerliyoruz. Kurulduğumuz günden beri her geçen yıl kendimizi daha da geliştirerek ve yeni üyeler ile birlikte ailemizi daha da büyüterek çalışmaya devam ediyoruz. Her biri müziği hissederek ve severek icra eden harika müzisyen ve sanatçılardan oluşan orkestramız ile çok sayıda başarılı işlere imza atıyoruz. Ünlü sanatçılar ile konserler veriyor, sahne şovları düzenliyor, televizyon programlarında yer alıyor ve kendi özgün müziğimizi de üretiyoruz.

Tüm bunların yanı sıra düğünler, davetler, partiler, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan törenleri gibi önemli organizasyonlara da katılarak sanatımızı icra edebiliyoruz. Bizden talep edildiği müddetçe Türkiye’nin hemen her yerine giderek performansımızı sergileyebiliyoruz ve Antalya’da bunu yapmaktan büyük keyif aldığımız şehirlerden bir tanesi. Düğününüz açık alan veya kapalı mekân fark etmeksiniz nerede olursa olsun aynı kalitede müziklerimizi geniş bir repertuvarda sizi ve konuklarınızı eğlendirecek şekilde sunabiliriz.

Antalya düğün müzikleri de dâhil pek çok türde ve tarzda müzik yapabilme yeteneğine sahip orkestramız ile size en mutlu gününüzde destek olmaktan mutluluk duyarız. Eğer düğün tarihiniz yaklaşıyorsa bizimle en az 4-5 hafta kala iletişime geçmenizi tavsiye ederiz çünkü yoğun programımızda size olumlu geri dönüş yapabilmemiz ve gerekli hazırlıklar için bu zamana ihtiyaç duyuyoruz. Sayfa üzerinde yukarıda bulunan telefon ve mail gibi iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilir ve fiyatlarımız ile hizmet detaylarımız hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

  • Adres: Antalya

Tarık Sezer Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Tarık Sezer Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!