Müzik Antalya

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon Hakkında

Antalya dini düğün organizasyonları denince akla ilk gelen köklü bir firmayız. 1999’da Antalya merkezde kurulduk. Sadabad Organizasyon olarak Akdeniz bölgesindeki düğün ve diğer tüm nezih davetlere profesyonel ve elit bir hizmet veriyoruz. Usta sanatçılarımızın bulunduğu deneyimli kadromuzda yönetici solistten saz ekibimize kadar hepsi konservatuvar kökenli olan değerli ekip arkadaşlarımızla sahne alıyor, düğünlerinize hoş bir iz bırakıyoruz.

Deneyim

Sadabad Organizasyon olarak bulunduğumuz her platformda sanata ve sanatçıya saygılıyız. 30 yılı aşkın bir süredir pek çok sahnede bulunmuş profesyonel bir ekibiz. Belediye konservatuarlarında, Rixos, Dedeman ve Ramada gibi otellerde, AKM ve Aspendos Antik Tiyatro ve Kutlu Doğum konserlerinde sahne aldık. Türk sanat müziği, düğün tasavvuf müzikleri veya katıldığımız davetlerdeki Arap misafirlerimiz için Arapça sunumlar başarılı olduğumuz alanların başında geliyor.

Atso Türk Müziği Konserleri Elit Topluluk Ödülü, 2012 En İyi Koro ve Solist Ödülü, Paris Academy Müzik Ödülü, Diyanet İşler Başkanlığı Onur Ödülü ve Kepez Belediyesi Onur Ödülü gibi bizim için çok değerli daha pek çok ödülü almaya hak kazandık. Birçok çiftimizin mutlu günlerinde evlilik merasimlerinde sahne alarak, ilahi sunumlarımız ve semazen gösterilerimizle davetlerindeki hoş sohbetlere ve eğlencelere renk kattık.

Hizmetler

Katıldığımız düğün ve özel gün davetlerinde ilahi sunumlar, bayan ilahi grupları, semazen gösterileri, kafkas ekibi ve mehter takımı ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Ayrıca davul perküsyon, solo enstrüman, keman, kanun, ud, ney, bendir ve bas gitar gibi zengin bir enstrümantal portföyümüz de mevcut. Fasıl grubumuz kadar interaktif sahne performanslarımız ve gösterilerimiz de beğeni topluyor. Ayrıca şehir dışında da hizmet verebiliyoruz.

Müzik Türleri

Sadabad Organizasyon bünyesinde sunduğumuz kapsamlı hizmetlerimiz kadar geniş bir de müzik repertuvarımız var. Örneğin, siz ve sevdikleriniz için değerli bu gecede tasavvuf düğün giriş müziklerimizden seçim yaparak düğün mekanınıza hoş bir giriş yapabilirsiniz. Türk sanat müziği, Arapça şarkılar ve enstrümantal saz eserlerimizi sizin için çalabiliriz. Çiftlerimizin hoşlandığı ilahiler ve en sevilen nağmelerle düğünlerinizi güzelleştirebiliriz.

Ek Hizmetler

Akdeniz bölgesinde dini düğünler gerçekleştiren sevgili çiftlerimize adeta bir müzik şöleni yaşatırken, ayrıca program akışınızı bizzat biz sunabiliriz. Bu özel düğünlerimizde Kuran-ı Kerim okumaları yapabilir, mevlit ve çok değerli sohbetler düzenleyebiliriz. Çiftlerimiz için anlam taşıyan şarkılardan bir liste oluşturarak düğününüz boyunca istediğiniz anlarda çalabiliriz. Teknik ekipman ihtiyaçlarınızı da Sadabad Organizasyon çatısı altında karşılıyoruz.

Sadabad Organizasyon olarak resmi ve güvenilir bir ajansız. Bünyemizde elit müzisyenlerle yol alıyoruz ve 30 yıllık bir sahne tecrübemiz var. Düğün, nişan ve sünnet gibi özel davetlerinizin bir parçası olmak bizi her zaman mutlu ediyor. Çiftlerimizin bütçelerini de önemsiyor, ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Siz de hizmetlerimizle ilgili bilgi almak isterseniz, sayfadaki formu doldurarak randevu alabilirsiniz. Sorularınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Dans Grupları
Konsept Müzikler
Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe Arapça
Müzik Türü
Türk Sanat Müziği Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon fiyatlandırmayı performans süresine göre, müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon performans süresi ne kadar?

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sadabad İlahili Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Sadabad İlahili Düğün Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, şehir dışında hizmet, açık havada performans, dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Peyker & Fuat

Düğün Tarihi: 15.01.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerçekten seviyeli ve profesyonel müzik hizmeti aldık.Türk sanat müziği,ilahiler ,muhteşem orkestra bizi ve misafirlerimizi mest etti.Sunum,yemek müziği,Canlı performans,semazenler ne arasak buldum.Teşekkürler Sadabad organizasyon.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.