Müzik Antalya

Müzikal Mutfak

 • Min. Fiyat
  30.000-40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Müzikal Mutfak Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000-40.000 TL

Müzikal Mutfak Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk

Müzikal Mutfak Sıkça Sorulan Sorular

Müzikal Mutfak düğün müziği fiyatları ne kadar?

Müzikal Mutfak düğün müziği minimum fiyatı 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Müzikal Mutfak fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Müzikal Mutfak fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Müzikal Mutfak performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Müzikal Mutfak performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Müzikal Mutfak ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Müzikal Mutfak ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Müzikal Mutfak hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Müzikal Mutfak parti, nişan, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar, baby shower, piknik, bayi toplantısı organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Müzikal Mutfak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Müzikal Mutfak şehir dışında hizmet veriyor.

Müzikal Mutfak hangi ek hizmetleri sunuyor?

Müzikal Mutfak şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, konsepte uygun kostüm, ses, işık, truss ve sahne sistemleri".

Müzikal Mutfak Hakkında

Muhteşem bir orkestra ile düğününüzü renklendirmek isterseniz, Müzikal Mutfak ailesi olarak size hizmet vermeye hazırız!

Profesyonel müzikal çözümler sunarak size en mutlu günlerinizde yardımcı oluyoruz. Müzikal Mutfak bünyesinde seçkin müzik gruplarını ve büyük orkestraları içinde barındıran bir oluşum. Profesyonel ekiplerimiz sistemli bir prova takvimine sahip şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Müzikal başarımızın en önemli nedenlerinin başında disiplin, güncellik ve kalite geliyor. Ekiplerimiz müşteri memnuniyetine dikkat ederek hizmet sunuyor. Sizi mutlu etmek bizim için en önemli unsur.

Uzman danışman ekibimizle birlikte isteklerinizi doğru bir şekilde analiz ediyoruz. Organizasyonunuzun konseptine göre düşündüğünüz müzik faaliyetinin tasarlanma aşamasında size yardımcı oluyoruz. Uzman danışmanlarımız size gerektiğinde yol gösteriyor. Keşif ekibimiz etkinliğinizin yapılacağı alanda detaylı incelemeler yapıyor. Size en uygun seçeneklerin neler olduğunu belirliyor ve çalışmalarımızı beğeninize sunuyoruz.

Raporlama ve sunum aşamaları da hizmetimizin bir parçası. Keşif ekibimiz davet alanınızı incelediğinde sahne boyutu, organizasyona uygun müzisyen sayısının gerekliliği, enstrüman çeşitliliğinin neler olabileceği, kostüm ve sahneye yerleşim analizi gibi konuların yer aldığı bir rapor hazırlıyor. Hazırlanan rapor doğrultusunda danışmanlarımız size etkinlikle ilgili kapsamlı bir sunum yapıyor. Sizinle karşılıklı fikir alışverişi yaparak davetinizin içeriğini planlıyoruz.

Bizimle her zaman iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz. Etkinlik sürecinde her türlü soru, görüş ve önerinizi dinlemeye açığız. Danışmanlarımız tüm organizasyon süreciniz boyunca sizin taleplerinize göre gerekli güncellemeleri yapıyor. Ses ve sahne ekipmanları konusunda da gereken desteği size sağlıyoruz. En iyi sonucu almanız ve sizi mutlu etmek için çalışıyoruz.

Antalya düğün müzik grupları arasında yer aldığımız Müzikal Mutfak isimli orkestramızla tanışmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bizimle en kısa zamanda irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Muratpaşa Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Müzikal Mutfak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.