Müzikal Mutfak

E-posta Gönder

Müzikal Mutfak Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Müzikal Mutfak Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Müzikal Mutfak Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Müzikal Mutfak Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Müzikal Mutfak Hakkında

Muhteşem bir orkestra ile düğününüzü renklendirmek isterseniz, Müzikal Mutfak ailesi olarak size hizmet vermeye hazırız!

Profesyonel müzikal çözümler sunarak size en mutlu günlerinizde yardımcı oluyoruz. Müzikal Mutfak bünyesinde seçkin müzik gruplarını ve büyük orkestraları içinde barındıran bir oluşum. Profesyonel ekiplerimiz sistemli bir prova takvimine sahip şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Müzikal başarımızın en önemli nedenlerinin başında disiplin, güncellik ve kalite geliyor. Ekiplerimiz müşteri memnuniyetine dikkat ederek hizmet sunuyor. Sizi mutlu etmek bizim için en önemli unsur.

Uzman danışman ekibimizle birlikte isteklerinizi doğru bir şekilde analiz ediyoruz. Organizasyonunuzun konseptine göre düşündüğünüz müzik faaliyetinin tasarlanma aşamasında size yardımcı oluyoruz. Uzman danışmanlarımız size gerektiğinde yol gösteriyor. Keşif ekibimiz etkinliğinizin yapılacağı alanda detaylı incelemeler yapıyor. Size en uygun seçeneklerin neler olduğunu belirliyor ve çalışmalarımızı beğeninize sunuyoruz.

Raporlama ve sunum aşamaları da hizmetimizin bir parçası. Keşif ekibimiz davet alanınızı incelediğinde sahne boyutu, organizasyona uygun müzisyen sayısının gerekliliği, enstrüman çeşitliliğinin neler olabileceği, kostüm ve sahneye yerleşim analizi gibi konuların yer aldığı bir rapor hazırlıyor. Hazırlanan rapor doğrultusunda danışmanlarımız size etkinlikle ilgili kapsamlı bir sunum yapıyor. Sizinle karşılıklı fikir alışverişi yaparak davetinizin içeriğini planlıyoruz.

Bizimle her zaman iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz. Etkinlik sürecinde her türlü soru, görüş ve önerinizi dinlemeye açığız. Danışmanlarımız tüm organizasyon süreciniz boyunca sizin taleplerinize göre gerekli güncellemeleri yapıyor. Ses ve sahne ekipmanları konusunda da gereken desteği size sağlıyoruz. En iyi sonucu almanız ve sizi mutlu etmek için çalışıyoruz.

Antalya düğün müzik grupları arasında yer aldığımız Müzikal Mutfak isimli orkestramızla tanışmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bizimle en kısa zamanda irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.