Müzik Antalya

Mehmet Sak ve Orkestrası

 • Min. Fiyat
  30.000-40.000 TL

Mehmet Sak ve Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000-40.000 TL

Mehmet Sak ve Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi

Mehmet Sak ve Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Mehmet Sak ve Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Mehmet Sak ve Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mehmet Sak ve Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Mehmet Sak ve Orkestrası fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Mehmet Sak ve Orkestrası performans süresi ne kadar?

Mehmet Sak ve Orkestrası performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Mehmet Sak ve Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Mehmet Sak ve Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Mehmet Sak ve Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Mehmet Sak ve Orkestrası ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Mehmet Sak ve Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Mehmet Sak ve Orkestrası açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, baby shower, nişan, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Mehmet Sak ve Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Mehmet Sak ve Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Mehmet Sak ve Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mehmet Sak ve Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Mehmet Sak ve Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Mehmet Sak ve Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, ekipman, dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, konsepte uygun kostüm, düğün öncesi planlama toplantısı".

Mehmet Sak ve Orkestrası Hakkında

Mehmet Sak ve Orkestrası, 17 yıldır Antalya düğün müzisyeni kategorisinde hizmet veriyor. Uzman müzisyenlerden oluşan kadromuz, Türkiye’nin her bir yöresinden en keyifli müzikleri repertuvarında bulunduruyor.Düğün sektöründe tanınan ve talep gören firmamız,işini tutkuyla yapan sanatçılarımız, piyasadaki engin tecrübeleri ve profesyonellikleri sayesinde sizleri anlayarak tüm isteklerinizi yerine getirebiliyor.

Deneyim

Mehmet Sak ve Orkestrası, beraber çalıştıkları zaman zarfında uyumlu bir aileye dönüşmüş müzisyenlerden oluşmakta. Ekip üyelerimizin hepsinin en az 10 yıldan fazla profesyonel müzisyenlik deneyimi bulunuyor. Orkestramızın ana hatlarını nefesli çalgı grubumuz, telli çalgı grubumuz ve ritm grubumuz oluşturmakta.Organizasyonlarınızda icra edilecek müzikleriniz için ihtiyaç duyulan çalgılarla seçeneğimizi genişletiyoruz.

Hizmetler

Akdeniz bölgesinde özellikle Burdur düğün orkestraları ve Antalya düğün orkestrası içerisinde sunduğumuz hizmetin çeşitliliği ve farklılığıyla ilgiyi üzerimize çekiyoruz. Orkestra grubu olarak deneyimimize güvenerek düğün ve diğer organizasyonlarınızda solo, trio, bando, ya da orkestra şekilde müzik yapabiliyoruz. İşinde uzman grubumuzun uzmanlık sınırlarına giren vurmalı ve nefesli çalgılar,bağlama, bateri, nefesli sazlar, keman, perküsyon, klavyenin yer aldığını gözleyebilirsiniz..

Müzik Türleri

Mehmet Sak ve Orkestrası, notası olan her şeyi hayata geçirebiliyor! Çalma listemizde her türe ve zevke uygun bir şarkı bulmanız mümkün. Köklerini gelenek ve yaşanmışlıklardan alan halk müziği şarkılarıyla düğününüzde geleneksel havalar estirebiliriz. Yörenize ait keyif veren pek çok şarkıyı düğününüzde çalarak her birinizi sahnede oynatabiliriz. Dilerseniz arabesk ve fantezi müziklerle duygusal anların yaşanacağı bir davet gerçekleştirebiliriz.

Ek Hizmetler

Ekibimiz, organizasyonunuzun müziğe içinde bulunduğu her alanda sizin ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Dilerseniz eğer ışık sistemi kurup ortamı görsel şölen havasına sokabiliyor. Ses sistemi kurup kendinizi konserdeymiş gibi hissetmenizi sağlayabiliyor. Sahne kurarak düğününüzü bir üste seviyeye taşıyabiliyor.Üstelik şarkılarımızın görsel şov havasında çalınmasını isterseniz size özel zeybeklerden oluşan dans ekibimiz de var.

Yaşamını müziğe adayan Mehmet Sak ve Orkestrası , profesyonelliği ve sonsuz genişlikteki repertuvarıyla düğününüzü bir şova çeviriyor. İşimizi aşkla yapıyoruz ve bu zamana kadar sayısız çiftle çalışmış olmamız sayesinde ihtiyaçlarınızı rahatlıkla anlayıp yerine getirebiliyoruz. Üstelik Antalya düğün sanatçıları olarak sadece Burdur, Antalya illerine değil Akdeniz bölgesinin her yerine gidip müzik yapabiliyoruz.Bize ulaşmak için “Ücretsiz Teklif Al” butonunu tıklayabilirsiniz.Ödemelerinizi nakit ve banka havalesi şeklinde alıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0242 255 52 98

 • Adres:

  Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Mehmet Sak ve Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.