Djelem

Djelem

Müzik

Kategori

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Entsrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
  • Konsept Müzikler Balkan, Diğer

Özellikler

  • Özellikler Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Antalya’da özel davet ve kutlamalarınız için uzun yıllardır başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Balkan, swing, jazz ve reggae müzikleri çalan orkestramızla sıradan düğünlerin çok dışında bir atmosfer isteyenleri ekibimizle tanışmaya bekliyoruz.

Profesyonel, dinamik ve tarzı olan bir sanatçı kadrosuna sahibiz. Düğün, nişan, parti, kokteyl ve kutlama gibi çeşitli etkinliklere hizmet veriyoruz. Geniş bir müzik arşivine sahibiz. Repertuvarımızın en gözde parçalarını sizin için çalıyoruz. Dilerseniz kendi müzik listenizi de oluşturarak bize yönlendirme yapabilirsiniz.

Davetiniz öncesi sizinle bir araya gelerek tanışıyoruz. Tarzınızı, kişiliğinizi, isteklerinizi ve mekanınızın atmosferini detaylı bir şekilde öğreniyoruz. Ekibimizle tanışarak müzik tarzımız hakkında bilgi veriyoruz. Daha önce katılmış olduğumuz davetlerden de bazı videolar göstererek, müzik listemizi size dinletiyoruz. Tüm aşamalar karşılıklı olarak olumlu ilerlediğinde ise düğün günü için sözleşiyoruz. Düğün günü geldiğinde en az 3 saat önce mekana giderek sahne ve ses sistemleri kurulumu yapıyoruz. Genel bir ses provası alıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Kaliteli müzik aletleri kullanarak orkestramızın güçlü bir donanıma sahip olmasını sağlıyoruz.

Davetlileriniz yavaş yavaş gelmeye başladığında ise eğlenceyi başlatarak size ve sevdiklerinize unutulmaz hatıralar kazandırıyoruz. Açık ya da kapalı alan neresi olursa olsun size hizmet etmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Özgün tarzımızla keyifli ve farklı bir eğlencenin tam ortasında kendinizi bulmanızı sağlıyoruz. Sadece Antalya’da değil aynı zamanda bizimle çalışmak isteyen çiftlerimiz için şehir dışına da gittiğimizi mutlaka söylemek isteriz.

Djelem Band olarak Antalya müzik orkestraları arasında yer aldığımız ve gösterdiğimiz başarılı duruşumuz dolayısıyla sizin de kalbinizi çalacağımıza eminiz. Siz de hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim formu, mail ve numara yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Djelem firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!