Müzik Antalya

Bando Erol

Bando Erol

Bando Erol Hakkında

Her detayını özenle planladığınız düğününüzün müzikleri için profesyonel bir firma arayışında mısınız? Öyleyse, Bandoerol tam size göre! Düğün mekanına girişinizden after party eğlencenize kadar enerjik ve profesyonel ekibimizle kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Düğünlerinize renk katıyor, misafirlerimizi keyif alarak eğlendiriyoruz. Kıyafetlerimizden ses sistemlerimize kadar büyük bir özenle hazırlandığımız düğününüzün benzersiz bir performans sunarak unutulmaz bir detayı oluyoruz.

Deneyim

12 yıldır, en özel günlerinize renk ve hareket katıyoruz. İşimizi aşkla yapıyor, büyük bir özenle hazırladığımız performanslarımızla kutlamalarınızı şenlendiriyoruz. Her biri alanında profesyonel kişilerden oluşan ekibimizle en az 5, en fazla da 10 kişi olacak şekilde hizmet veriyoruz. Hizmette sınır tanımayan çalışma prensibimizle repertuarımızı çiftimizle birlikte hazırlıyoruz. Antalya düğün orkestrası hizmetine tecrübemiz ve kalitemizle yeni bir boyut kazandırıyoruz.

Hizmetler

Her tarza ve müzik zevkine hitap eden geniş repertuarımız ve yetenekli ekibimizle tam da hayallerinizdeki müzik ziyafetini gerçeğe dönüştürüyoruz. Orkestra, DJ, trio, bando, perküsyon şov, fasıl grubu, davul şovları, mehter takımı, saksafon, klarnet, trombon, trampet, davul ve zurna ekibi gibi geniş hizmet seçeneklerimizle yanınızda oluyoruz. Gelişmiş ses, ışık ve truss sistemlerimizi kuruyor, isterseniz dans gruplarımızla benzersiz performans sergiliyoruz.

Müzik Türleri

Düğün orkestramız romantik ilk dans müziğinden başlayarak isteğinize uygun olarak oyun havası ve halaya kadar tüm tarzlarda çalıyor. Düğün bandosu, eğlenceli oyun havaları, 80’ler ve 90’ların coşkulu şarkılarıyla kısıtlı kalmıyor; after party için üst düzel DJ performansımız club müziklerine geçiş yapıyoruz. Organizasyonunuzun türüne göre, kına ve nişan organizasyonlarınızda da konsepte uygun tarzlarda repertuarımızla hizmet veriyoruz.

Ek Hizmetler

Bandoerol, düğünleriniz dışında mezuniyet, şirket açılışları, kına gecesi, söz-nişan organizasyonları, doğum günü, sünnet düğünü gibi tüm özel günlerinizde hizmet veriyor. Ayrıca, sadece Antalya’daki kutlamalarınızda değil; şehir dışındaki organizasyonlarınızda da hizmet veriyoruz. Çiftimizle düğünleri öncesi gerçekleştirdiğimiz görüşmede onların isteklerini dikkatle dinliyor, isterlerse çiftimize özel beste hazırlıyoruz. Antalya düğün sanatçıları arayışınızın eğlenceli ve kaliteli cevabı oluyoruz.

“Keşke demektense, iyi ki deyin!” diyor ve sizi de Bandoerol’un ayrıcalıklı hizmetleriyle donatılmış unutulmaz performanslarıyla benzersiz bir düğün eğlencesine davet ediyoruz. Zengin kıyafet ve müzik seçeneklerimize enerjik ve dinamik ekibimiz eklenince ortaya tarifi mümkün olmayan keyifli anlar çıkıyor. Antalya düğün müzisyenleri arasından kalitemiz ve yüksek müşteri memnuniyetimizle sıyrılıyoruz. Eğer siz de Bandoerol’la düğününüzü kusursuz kılmak isterseniz sayfadaki iletişim bilgilerimizden ekibimize ulaşabilirsiniz.

Bando Erol Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Bando Erol Sıkça Sorulan Sorular

Bando Erol düğün müziği fiyatları ne kadar?

Bando Erol düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Bando Erol fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Bandoerol fiyatlandırmayı performans süresine göre, müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Bando Erol performans süresi ne kadar?

Bandoerol performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.

Bando Erol performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Bandoerol performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.

Bando Erol ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Bandoerol ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Bando Erol hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Bandoerol baby shower, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, parti, bayi toplantısı, piknik, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Bando Erol kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Bandoerol düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Bando Erol şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bandoerol şehir dışında hizmet veriyor.

Bando Erol hangi ek hizmetleri sunuyor?

Bandoerol şu ek hizmetleri sunuyor: "düğün öncesi planlama toplantısı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şarkı listesi oluşturma, ekipman, açık havada performans, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.