Bağlar Malabadi Otel

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Bağlar Diyarbakır Hayal Kahvesi

250 - 500 TL

Bağlar Adapark Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çiftlerin Yeni Favorisi: Kokteyl Düğün

Her çift geniş menülü bir yemekli düğün yapmak zorunda değil. Son yıllarda çiftler misafirlere küçük ikramların yapıldığı şık kokteyl düğünlere yöneliyor. Kokteyl düğünler, misafirlerin bistro şeklinde uzun bacaklı masaların çevresinde bulunduğu ve atıştırmalıklar ile içecek ikramının yapıldığı bir düğün şeklidir. Klasik kokteyl düğünlerde genellikle kraker, havuç ve salatalık çubukları gibi masa atıştırmalıkları ile içecek ikramı vardır. Kokteyl prolonge ise klasik kokteyle göre daha zengin ikramların yapıldığı bir organizasyon türüdür. Bu tarz kokteyllerde genellikle mini hamburgerler, kanepeler, dünya mutfağından özel aperatifler ikram edilir. Daha zengin bir menüye sahip olduğu için prolonge şeklindeki kokteyller klasik olanlara göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Kokteyller genellikle yemekli düğünlere göre daha bütçe dostu olur. Bu yüzden de uygun fiyata düğün yapmak isteyen çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Kokteyl düğünlerde oturma düzeninin olmaması gelin ve damat adaylarına büyük kolaylık sağlar. Böylece çiftleri strese sokan oturma düzeni yapma telaşından kurtulurlar.

Kokteyl düğünlerde kıyafet seçiminizi yaparken organizasyonunuzun dekorasyonundan yola çıkarak seçim yapmanızı öneriyoruz. Eğer görkemli aksesuarların kullanıldığı lüks kokteyl prolonge düşünüyorsanız işlemeli, gösterişli bir gelinlik ve şık bir smokin giyebilirsiniz. Ancak minimal dekorasyonlu bir kokteyl düşünüyorsanız vücut tipinize uygun gelinlik modellerini inceleyerek sade bir tasarım seçmenizi tavsiye ederiz. Damatlık olarak ise İtalyan kesim bir takım elbise kullanabilirsiniz.

Diyarbakır Kokteyl Düğün Mekanları

Diyarbakır’da kokteyl şeklinde bir düğün yapmayı planlıyorsanız bu sayfa üzerinden size uygun mekanları bulabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

  • Diyarbakır Kulüpler/Davet Alanları Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Bağlar 350 400 TL 140.000 TL