Mutlu Bir Kare Parti Evi

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Mutlu Bir Kare Parti Evi
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Mutlu Bir Kare Parti Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Mutlu Bir Kare Parti Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mutlu Bir Kare Parti Evi Sık Sorulan Sorular

Mutlu Bir Kare Parti Evi düğün fiyatları ne kadar?

Mutlu Bir Kare Parti Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Mutlu Bir Kare Parti Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Mutlu Bir Kare Parti Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mutlu Bir Kare Parti Evi 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mutlu Bir Kare Parti Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mutlu Bir Kare Parti Evi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Mutlu Bir Kare Parti Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mutlu Bir Kare Parti Evi düğün dışında parti, doğum günü, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mutlu Bir Kare Parti Evi Hakkında

Düğün gününüzün samimi, aile arasında bir organizasyonla tamamlanmasını istiyorsanız parti evimizle size yardımcı olabiliriz. Bursa Nilüfer kır düğünü mekanlarından olan davet alanımızda butik organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Mekanımızı dilerseniz yemekli davetler için, dilerseniz de kokteyl konseptli organizasyonlar için tercih edebilirsiniz. Açık hava temalı düğün ve nikahlar için sizi kır bahçemize bekliyoruz.

Davet Alanları

Bursa kır düğünü mekanları arasında kapılarını açan Mutlu Bir Kare’de 1 adet açık davet alanımız bulunuyor. Yemekli veya kokteyl düzende ortalama 50 ila 100 kişi ağırlayabilen bahçemizin çim zeminli, doğal güzelliklerle çevrili ortamında kır düğünleri gerçekleştiriyoruz. Şehir merkezinde yer alan mekanımızda doğa manzarası eşliğinde, sevdiklerinizle beraber olacağınız butik bir düğün düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

Mutlu Bir Kare’de iki katlı villamıza ait olan bahçemizde kır düğünleri için hizmet veriyoruz. Kır bahçemiz yeşilliklerle kaplı yüksek duvarlar sayesinde etrafından izole bir görünüm sunuyor. Böylece sadece size ve misafirlerinize özel bir davet alanı elde ediyoruz. Bohem bir havaya sahip olan kır bahçemiz dekore edildikten sonra oldukça romantik bir atmosfere kavuşuyor.

Misafirlerinizi ağırlamak için uzun davet masaları kullanıyoruz. Masa üstlerini de düğün konseptine uygun renklerde suplalarla zenginleştiriyoruz. Şamdanlar ve çiçeklerle masalarımızı dekore ettikten sonra tiffany model sandalyelerimizi yerleştiriyor, sandalyelerimizi tül ve kumaş gibi detaylarla süslüyoruz. Bahçemizin bir yanını süsleyen, çiçek ve yapraklar arasında yer alan ahşap salıncağımız da bahçemizin bohem havasına katkıda bulunuyor.

Hizmetler

Kır düğünleri için yemekli düzen veya kokteyl konsepti arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Düğün günü yemeklerin servisini de ekibimizle beraber gerçekleştiriyoruz. Arzu ederseniz dışarıdan catering firması getirebilirsiniz. Düğün planlamasını istediğiniz organizasyon firmasıyla anlaşarak tamamlayabilirsiniz. Parti evimizde hazırlık odamız da bulunuyor. Özel araçlarıyla gelecek misafirleriniz varsa 75 ila 100 araçlık otopark alanımızı kullanabilirler.

Düğününüz için butik bir davet yapmayı düşünüyorsanız Mutlu Bir Kare ekibi olarak sizi bekliyoruz. Her türlü konsept için uygun olan kır bahçemizde dilediğiniz düğün temasını hayata geçiriyoruz. Kolay ulaşım imkanına da sahip olan Mutlu Bir Kare Parti Evi’nde kır düğünü fiyatları için fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileriyle de bize ulaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  19 Mayıs Mahallesi Göknar Sokak No 10 Villa 1, 16120 Nilüfer/Bursa

 • Nasıl gelinir?

  Şehiriçi raylı sistem olan metroyla ulaşım çok kolaydır. Yüzüncüyıl Metro İstasyonundan 5 dakika yürüme mesafesindedir.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.