Kır Düğünü Bursa

Yalı Davet

Yalı Davet

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Deniz kenarında yer alıyor.
  • Kır düğünü ışıklandırması var.
  • Süslemesi modern ve sade.
  • Zeminde doğal çim kullanıyor.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Büyük dans pistine sahip.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Yalı Davet Hakkında

Denize sıfır bir manzaraya sahip olan Yalı Davet’te size ve sevdiklerinize hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Üstün kalite belgelerimiz, hünerli aşçılarımız ve profesyonel organizasyon ekibimizle birlikte her gün kendimizi geliştiriyoruz. Konuklarımız için titizlikle çalışıyor, bütün detaylar ile bizzat ilgileniyoruz. Bursa kır düğünü yerleri içerisinde kendimize ayrı bir yer edineceğimizi biliyor, mekanımızda sizi de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz!

Davet Alanları

1.000’in üzerinde konuk ağırlayabildiğimiz salonumuzda bütün sevdiklerinizi çağırabileceğiniz geniş davetlere ev sahipliği yapmaktayız. 1 açık davet alanı ile hizmet veriyoruz. Mekanımız, mavi denizin güzelliğini de davetinize buyur ediyor. Eşsiz manzaramız sayesinde mükemmel fotoğraf çekimlerine ev sahipliği ediyor, unutulmaz bir düğün deneyimi sağlıyoruz. Mekanımızda gününüze güzellik katıyoruz!

Dekorasyon

Yemyeşil çimlerden oluşan bir zeminin üzerinde bulunan açık davet alanımızı, 8 kişilik yuvarlak beyaz masalarla donatıyoruz. Masalarımızı, renk paletine uygun sandalyelerle çerçeveliyoruz. Çiftimizi ve misafirlerimizi karşıladığımız giriş kısmı, taşlı bir zeminden oluşuyor. Üstelik girişte sizi renkli çiçek ve bitkiler karşılıyor. Bahçemizin kenarlarını kapatan taş duvarlar, otantik bir görüntü elde etmemize yardımcı oluyor.

Hizmetler

Yalı Davet’te, Bursa kır düğünü mekanları ve fiyatları konusunda arayış içerisinde olanlar için son derece uygun paketler sunuyoruz. Salonumuzun 1 engelli girişi bulunuyor, böylece sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla davet alanımıza buyur edebiliyoruz. Davetinizden önce hazırlanmak için size 1 hazırlık odası tahsis ediyoruz. Mekanımızın ortasında bulunan geniş dans pistinde eğlenceli vakitler geçirebilmeniz için ışık, ses ve sahne sistemlerini uzmanlarımız hazır hale getiriyor.

Yemek servisimizden faydalanmak isterseniz önceden gelip tadımda bulunabilir, dilerseniz değişiklik talep edebilirsiniz. Davetinizden sonra bir after parti gerçekleştirmek, düğün eğlencesini devam ettirmek isterseniz sizi after parti alanımıza buyur ediyoruz. 250 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz sayesinde aklınız özel araçlarınızda kalmayacak. Davet alanımızı gönlünüzce süslemeniz için dışarıdan organizasyon firması getirmek konusunda da yardımcı olabiliriz.

Mekanımız, memnuniyet odaklı çalışan Bursa kır düğünü salonlarından biri. Davetinizin tüm detaylarını bize bırakın, size sadece arkanıza yaslanıp eğlenmek kalsın. Eğer siz de Bursa’nın eşi benzeri bulunmayan manzarası mutluluğunuza şahitlik etsin isterseniz sayfada yer alan iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Hemen yan tarafta yer alan iletişim formunu da bize ulaşabileceğiniz yollardan biri olarak kullanabilirsiniz.

Yalı Davet Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Şehir dışında After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Doğa manzaralı

Yalı Davet Sıkça Sorulan Sorular

Yalı Davet düğün fiyatları ne kadar?

Yalı Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Yalı Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yalı Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yalı Davet 70 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 70 kişiden 1200 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.