Yalı Davet

0224 322 21 59

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yalı Davet
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 70 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 70 - Maks. 1200

Yalı Davet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Yalı Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Yalı Davet Sık Sorulan Sorular

Yalı Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yalı Davet 70 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 70 kişiden 1200 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Yalı Davet Hakkında

Denize sıfır bir manzaraya sahip olan Yalı Davet’te size ve sevdiklerinize hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Üstün kalite belgelerimiz, hünerli aşçılarımız ve profesyonel organizasyon ekibimizle birlikte her gün kendimizi geliştiriyoruz. Konuklarımız için titizlikle çalışıyor, bütün detaylar ile bizzat ilgileniyoruz. Bursa kır düğünü yerleri içerisinde kendimize ayrı bir yer edineceğimizi biliyor, mekanımızda sizi de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz!

Davet Alanları

1.000’in üzerinde konuk ağırlayabildiğimiz salonumuzda bütün sevdiklerinizi çağırabileceğiniz geniş davetlere ev sahipliği yapmaktayız. 1 açık davet alanı ile hizmet veriyoruz. Mekanımız, mavi denizin güzelliğini de davetinize buyur ediyor. Eşsiz manzaramız sayesinde mükemmel fotoğraf çekimlerine ev sahipliği ediyor, unutulmaz bir düğün deneyimi sağlıyoruz. Mekanımızda gününüze güzellik katıyoruz!

Dekorasyon

Yemyeşil çimlerden oluşan bir zeminin üzerinde bulunan açık davet alanımızı, 8 kişilik yuvarlak beyaz masalarla donatıyoruz. Masalarımızı, renk paletine uygun sandalyelerle çerçeveliyoruz. Çiftimizi ve misafirlerimizi karşıladığımız giriş kısmı, taşlı bir zeminden oluşuyor. Üstelik girişte sizi renkli çiçek ve bitkiler karşılıyor. Bahçemizin kenarlarını kapatan taş duvarlar, otantik bir görüntü elde etmemize yardımcı oluyor.

Hizmetler

Yalı Davet’te, Bursa kır düğünü mekanları ve fiyatları konusunda arayış içerisinde olanlar için son derece uygun paketler sunuyoruz. Salonumuzun 1 engelli girişi bulunuyor, böylece sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla davet alanımıza buyur edebiliyoruz. Davetinizden önce hazırlanmak için size 1 hazırlık odası tahsis ediyoruz. Mekanımızın ortasında bulunan geniş dans pistinde eğlenceli vakitler geçirebilmeniz için ışık, ses ve sahne sistemlerini uzmanlarımız hazır hale getiriyor.

Yemek servisimizden faydalanmak isterseniz önceden gelip tadımda bulunabilir, dilerseniz değişiklik talep edebilirsiniz. Davetinizden sonra bir after parti gerçekleştirmek, düğün eğlencesini devam ettirmek isterseniz sizi after parti alanımıza buyur ediyoruz. 250 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz sayesinde aklınız özel araçlarınızda kalmayacak. Davet alanımızı gönlünüzce süslemeniz için dışarıdan organizasyon firması getirmek konusunda da yardımcı olabiliriz.

Mekanımız, memnuniyet odaklı çalışan Bursa kır düğünü salonlarından biri. Davetinizin tüm detaylarını bize bırakın, size sadece arkanıza yaslanıp eğlenmek kalsın. Eğer siz de Bursa’nın eşi benzeri bulunmayan manzarası mutluluğunuza şahitlik etsin isterseniz sayfada yer alan iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Hemen yan tarafta yer alan iletişim formunu da bize ulaşabileceğiniz yollardan biri olarak kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0224 322 21 59
 • Adres:

  Gemlik büyük kumla mahallesi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yalı Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.