Vidimo Bar

E-posta Gönder

Vidimo Bar Hakkında

2002 yılında İzmit'in ara sokaklarında hayallerimizin peşinden koşarak, şarabın büyüsünü, tadını, anlamını, kültürünü anlatmak yaymak ve paylaşmak için Bozcaada'nın mitolojik adından esinlenerek THENES adı ile İzmit'in ilk ŞARAPEVİ 'ni açtık.

İzmit'te değişimin yeni başladığı bir dönemde THENES ŞARAPEVİ olarak servis anlayışımız ve duruşumuz ile hizmet sektöründe bir fark yaratmaya kendimizce İzmit sosyal hayatına bir katkı sunmaya çalıştık.

Müşteri kazanmaktan çok Thenes dostları oluşturduk kendimize. 8 yıllık emeğimiz İzmit halkının da beğenisi ve takdiri ile karşılandı. 2010 yılında ise bu sefer yurdumuzun bir diğer güzel köşesinden Uçmakdere'den esinlenip bu beldenin geçmişten gelen güzelliğini, tarihini, dokusunu canlı hayatın içine almaya karar verdik.


Bu sefer kendimize Uçmakdere'nin eski adı VİDİMO'yu (Güzel yer) seçerek dostlarımızın kendilerini gerçekten güzel ve özel bir yerde hissetmelerini sağlayacak bir ortam oluşturmaya çalıştık. Ve şimdi 5 yıldır VİDİMO olarak en güzel soundlarla gece hayatına başladığınız yerdeyiz…

İletişim

  • Adres:

    Kemal Paşa Mah. Yavuz Sokak Çakır İş Hanı No : 7 / 3

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.