Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Yeşil Beyaz Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Yeşil Beyaz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Yeşil Beyaz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yeşil Beyaz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yeşil Beyaz Organizasyon Hakkında

Yeşil Beyaz Organizasyon ismiyle Bursa’da uzun zamandır başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Sektöre ilk girişimizde içimizde oluşan coşku ve heyecanla farklı bir iş ortaya çıkarmaya özen gösteren profesyonel bir ekip olduğumuzu belirtmek isteriz. Sıra dışı olmanın farklı olmaktan geçtiğini her zaman farkındayız.

Ekibimizle önce bilindik standartları çiftlerimize sağladık. Daha sonra ise kalite ve hizmet anlayışımızla detaylara yoğunlaşarak farklı detaylarla hizmetimizi süslemeyi başarmanın yıllardır haklı gururunu yaşıyoruz. Güler yüzlü, işini seven, özgün içerikler üreten ve estetik bir bakış açısına sahip bir ekiple çalışıyoruz. Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek istekleriniz hakkında detaylı konuşmalar yapıyoruz. Tüm taleplerinizi tek tek not aldıktan sonra uygulamaya geçiyoruz. Önceliğimiz her zaman karşılıklı güven sağlamak olduğu için sizin bize güvenmenizi istiyoruz. Hizmet yelpazemizin oldukça geniş olduğunu belirtmek isteriz. Düğünler, sünnet törenleri, açılış organizasyonları, kına geceleri, doğum günü partileri, dini etkinlikler, piknik, festival, şenlik, fuar, ürün lansmanları, kokteyl, kurumsal toplantı gibi çeşitli etkinliklere özel hizmet veriyor ve eğlenceleri ufak dokunuşlarımızla unutulmaz kılıyoruz.

Kına geceleri gelin adaylarının düğün öncesi sevdikleriyle birlikte eğlendiği, kınaya özel ritüellerin yapıldığı, duygu dolu anların olduğu özel programlar olarak hayatımızda varlığını sürdürüyor. Hazırlamış olduğumuz içeriklerle hem sizin hem de konuklarınızın keyifli saatler geçirmesini istiyoruz. Özel tasarım kına kaftanları ve aksesuarları, kına koltuğu, kına organizasyonu (gelin çıkışı, geline kına yakılması, gelin hanımın arkadaşlarına kaftan giydirilmesi, kına hamamı, kına ekibinin gösterisi) devamında ise eğlence için dansöz, orkestra, ses, sahne ve ışık sistemi kurulumu hizmetleri veriyoruz. Kına davetinizi vereceğiniz mekanın sizi yansıtacak şekilde dekore edilmesini sağlıyor ve kınanız için hazırlanmış hediyelikleriniz, şeker ve anı köşelerinizin de hazırlanması sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor. Yeşil Beyaz Organizasyon’a ulaşmak için yapmanız gereken tek şey sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız.

İletişim

  • Adres::

    Kayhan Mah. Kayhan Cad. Kayhan Bıçakçılar Sitesi No:16 Osmangazi/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.