• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Viva Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Viva Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Viva Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Viva Organizasyon Hakkında

2000 yılından beri hizmet vermekte olan firmamızda; gerek vizyonumuz, gerekse uzman kadromuzla oluşturduğumuz personel ağıyla siz değerli müşterilerimizi çağdaş bir platformda ağırlıyoruz. Maddi kazanç sağlamayı ikinci plana atıyoruz ve her zaman, Viva Organizasyon ailesi olarak, başarılı organizasyonlara imza atmak istiyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak ve ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için, elimizden geleni yapıyoruz.

Firmamızda; düğün, sünnet düğünü, doğum günü ve kına gecesi gibi organizasyonlar düzenliyoruz. Tüm organizasyonlarımızı aynı kalite ve değerde düzenlemeye dikkat ediyoruz. Bizimle çalışmak isteyen bütün müşterilerimizin memnuniyeti, bizim için çok önemli. Kusursuz bir etkinlik düzenleyerek sizin takdirinizi kazanmayı hedefliyoruz.

Kültürümüzün bize eşsiz bir mirası olan kına gecesi organizasyonunuzu düzenlememizi isterseniz, öncelikle hayalinizde nasıl bir gece planladığınızı öğreniyoruz. Sonrasında ise, buna uygun olarak planımızı oluşturuyoruz.

O gün geldiğinde, kına gecenizi düzenleyeceğimiz mekanda; masa ve sandalye düzeni, ışık ve ses ayarları, şarkı seçimleri, aksesuar, masa örtüleri ve sandalye süsleri gibi detayları organize ediyoruz. Ardından, salona gelen misafirlerinizi, lokum ve şerbetle karşılıyoruz ve onları, hoş bir müzik eşliğinde salona alıyoruz. Daha sonra, deneyimli dans ekibimizle birlikte sizin, uyumlu bir gösteriyle salona girişinizi sağlıyoruz ve sınırsız eğlenceye başlamış oluyoruz.

Kına töreniniz gerçekleşirken, size özel süslenmiş bir kına tepsisi eşliğinde yakın arkadaşlarını sahneye alıyoruz. Onlara dağıttığımız kaftanlar ve kına mumlarıyla, gecenin atmosferine yakışır bir ortam oluşturuyoruz. Bu hüzünlü havanın hemen sona ermesi için, eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına geceniz sona erdiğinde misafirlerinize, küçük hediyelerden oluşan birer kese ikram ediyoruz. Kesenin içeriğinde; oje, ayna ve sabun bulunuyor. Böylece, bu eşsiz geceden geriye minik hatıralar kalmış oluyor.

Viva Organizasyon Bursa ekibi olarak sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Detaylar ve iletişim için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Beşevler Konak Mh.Yıldırım Cd.Gülbiten Sk. Karlıtepe İş Mer. Nilüfer / Bursa / Eğitim Mah. Fatih Cad. Pınar Villaları No: 33 Güzelyalı / Mudanya / Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.