Vega Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama
88 4 11

Yıldırım

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama

1.500 TL'den az
Ayşegül Tasarım Organizasyon
41 7 13

Osmangazi

Ayşegül Tasarım Organizasyon

2.250-3.000 TL
Hale Gueye Organizasyon
50 2 8

Osmangazi

Hale Gueye Organizasyon

3.000-4.000 TL

Hakkında

Profesyonel ve dinamik ekibimizle birlikte üzerinden yıllar geçse de akıllardan çıkmayan bir kına organizasyonu gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Vega Organizasyon olarak Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteriyor, konsept bir kına gecesi geçirmek isteyen çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz Organizasyonların planlamasından dekor ve aksesuar teminine kadar organizasyon adına ihtiyaç duyulabilecek her şeyi yapıyoruz.

Hayal ettiğiniz şekilde davet alanınızı renklendiriyoruz. Kına organizasyonunuzu tüm detayları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek bizim için çok önemli ve planlama süresince isteklerinize harfiyen uyuyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız tarzınıza uygun bir konsepti birlikte belirliyoruz.

Kına gecenizde sizi neler mi bekliyor?

-Her kadının içinde güzel göründüğü kına gecelerinin vazgeçilmez kostümleri arasında kaftan ve bindallı hizmeti veriyoruz. Farklı tarzlarda ve değişik renk seçeneklerimizle kişiye özel kaftan ve bindallıları beğeninize sunuyoruz. Damat yeleği ve fesini de kostümle aynı renkle seçiyor uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz.
-Kına gecelerinin sembolü hâline gelen kına tahtı kiralama hizmeti veriyoruz. Belirlediğiniz konseptte tahtın üstünü süslüyor, etrafına renkli yer minderleri yerleştirerek konsept bir hava yaratıyoruzç
-Kına merasiminde kullanacağınız kına duvağı, el gülü , kına sepeti, kına tepsisi, yaş kına temin ediyoruz. Kına tepsinizi ve mumlarımızı özenle sizinle beraber seçiyoruz. Kına ekibimiz tecrübeli bir şekilde kına merasiminizi gerçekleştiriyor.
-Eğlenceli dans ekibimizle farklı kültürlerin danslarını sizin için gerçekleştirerek gününüze neşe katacaklar. Eğlencenizi ikiye katlamak istiyorsanız davul şov hizmetimiz de bulunuyor.

Vega Organizasyon Bursa olarak çiftler tarafından tercih edilen Ankara Çankaya organizasyon firmaları arasında biz de yer alıyoruz. Hayatınızın en güzel gününü birlikte planlamaya talibiz. Kalitemizden ödün vermeyen ayrıntıcı çalışma prensibimizle akıllardan silinmeyen bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Osmangazi Bursa

Vega Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!