Vaveyla Kına Organizasyon

Vaveyla Kına Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Merkez, Bursa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Profesyonel bir hizmet almak ve unutulmaz bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız tecrübemiz ve kalitemizle Vaveyla Kına Organizasyon ekibi olarak sizinle tanışmak istiyoruz. Kına eğlencenizi görsel bir şova dönüştürmek istiyorsanız ve bunu acemilikten sıyrılmış profesyonel bir ekiple yapmak istiyorsanız tam da düşlerinizi gerçekleştirecek ekibin Vaveyla olduğuna emin olabilirsiniz.

7 yılı aşın süredir dans ekibimizle farklı firmalara ve çeşitli etkinliklere hizmet veren genç, dinamik ve sıcak kanlı bir ekibiz. Tecrübeli nedime kızlarımız ve profesyonel dansçılarımızla hayalinizin ötesinde bir konsepti sizin için hem planlıyor hem de başarıyla uyguluyoruz.

Şık bir görünüm edebilmek amacıyla aksesuar ve mekân içi düzenleme ürünlerimizde kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Tahtı kurduğumuz alan için çiçek aranjmanları, nedime minderleri, altın renkli vazolar ve organze tüller kullanarak etkileyici ve akılda kalıcı bir atmosfer oluşturuyoruz. Konseptinize uygun şekilde nedimelerimizi giydirerek ekibimizle sizin aranızda görsel bir bütünlük oluşmasını sağlıyoruz. Tül detayını bolca kullandığımız yelpaze ve teflerimiz eğlenceniz boyunca 1 dakika bile elimizden indirmeden dans gösterilerine çeşitli koreografilerle eşlik ediyoruz. Taleplerinize bağlı olarak oryantal ve zenne hizmeti vererek eğlencenizi katlayarak çoğaltıyoruz. Davul şovumuzla sizin ve misafirlerinizin eğlencenin tadını doyasıya çıkaracağınız saatler yaşayacağınıza eminiz. Sizin ve sevdikleriniz için bindallı ve kaftan gibi aksesuarları kiralama hizmetimizle de kolaylık sağlıyoruz.

Organizasyon firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, etkinliklere uygun paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Vaveyla Kına Organizasyon’a iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın alternatif bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Vaveyla Kına Organizasyon’a ait iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

  • Adres: Özlüce


1 yorum

S&E

Seyda & Emir

Düğün Tarihi: 10.10.2019

HARİKA BİR GECE YAŞATTILAR KAFTANLAR MÜKEMMEL DANS SHOWLARI MÜKEMMEL HER ŞEY MÜKEMMELDİ TEŞEKKÜRLER

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Vaveyla Kına Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!