Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Vaveyla Kına Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    50.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Vaveyla Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
50.000 TL'den fazla

Vaveyla Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Vaveyla Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Vaveyla Kına Organizasyon Hakkında

Profesyonel bir hizmet almak ve unutulmaz bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız tecrübemiz ve kalitemizle Vaveyla Kına Organizasyon ekibi olarak sizinle tanışmak istiyoruz. Kına eğlencenizi görsel bir şova dönüştürmek istiyorsanız ve bunu acemilikten sıyrılmış profesyonel bir ekiple yapmak istiyorsanız tam da düşlerinizi gerçekleştirecek ekibin Vaveyla olduğuna emin olabilirsiniz.

7 yılı aşın süredir dans ekibimizle farklı firmalara ve çeşitli etkinliklere hizmet veren genç, dinamik ve sıcak kanlı bir ekibiz. Tecrübeli nedime kızlarımız ve profesyonel dansçılarımızla hayalinizin ötesinde bir konsepti sizin için hem planlıyor hem de başarıyla uyguluyoruz.

Şık bir görünüm edebilmek amacıyla aksesuar ve mekân içi düzenleme ürünlerimizde kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Tahtı kurduğumuz alan için çiçek aranjmanları, nedime minderleri, altın renkli vazolar ve organze tüller kullanarak etkileyici ve akılda kalıcı bir atmosfer oluşturuyoruz. Konseptinize uygun şekilde nedimelerimizi giydirerek ekibimizle sizin aranızda görsel bir bütünlük oluşmasını sağlıyoruz. Tül detayını bolca kullandığımız yelpaze ve teflerimiz eğlenceniz boyunca 1 dakika bile elimizden indirmeden dans gösterilerine çeşitli koreografilerle eşlik ediyoruz. Taleplerinize bağlı olarak oryantal ve zenne hizmeti vererek eğlencenizi katlayarak çoğaltıyoruz. Davul şovumuzla sizin ve misafirlerinizin eğlencenin tadını doyasıya çıkaracağınız saatler yaşayacağınıza eminiz. Sizin ve sevdikleriniz için bindallı ve kaftan gibi aksesuarları kiralama hizmetimizle de kolaylık sağlıyoruz.

Organizasyon firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, etkinliklere uygun paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Vaveyla Kına Organizasyon’a iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın alternatif bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Vaveyla Kına Organizasyon’a ait iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres:

    Özlüce

  • Haritadaki Konumu

    Vaveyla Kına Organizasyon Yol Haritası

Vaveyla Kına Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Seyda & Emir

Düğün Tarihi: 10.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

HARİKA BİR GECE YAŞATTILAR KAFTANLAR MÜKEMMEL DANS SHOWLARI MÜKEMMEL HER ŞEY MÜKEMMELDİ TEŞEKKÜRLER

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.