• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

TY Design Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

TY Design Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

TY Design Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

TY Design Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan kına gecenizde, muhteşem bir organizasyona sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: TY Design Organizasyon. Bursa kına organizasyon firmaları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve kişiye özel gösterdiğimiz ilgiyle birlikte, siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyoruz.

Düğününüzden önce sevdiklerinizle hoş vakit geçireceğiniz ve doyasıya eğlencenin tadını çıkaracağınız bu özel gecede, tüm detayları sizin yerinize düşünüyoruz. Siz normal hayat seyrinize devam ederken biz de bir yandan, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz! Şimdi dilerseniz, size sağlayacağımız olanaklar hakkında detaylı bilgi verelim.

Kına geceniz için, nasıl bir organizasyon düzenlemek istediğinizi öğreniyoruz. Ardından, bu özel gece için seçtiğiniz mekanı konuşuyoruz. Mevsime göre değişiklik gösterebilecek mekan tercihleriniz için, her türlü dekoru ve hizmeti sağlayabiliriz. O gün geldiğinde, erkenden hazırlıklarımıza başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri yerleştirdikten sonra, gecenin atmosferine uygun aksesuarlarla masaların üzerini süslüyoruz.

Mekanın girişine, isminizin yazılı olduğu bir pano yerleştiriyoruz. Böylece misafirleriniz geldiğinde burada fotoğraf çekilip bu özel geceyi ölümsüz kılabiliyor. Konuklarınızı lokum ve gül suyuyla karşıladıktan sonra onları salona alıyoruz ve eğlence başlamış oluyor!

Sizin salona girişiniz ise, deneyimli nedimelerimiz eşliğinde oluyor. Uyumlu dans gösterisiyle misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Ardından, kına merasiminiz başlıyor. Yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlar ve kına mumlarıyla geceye yakışır bir uyum yakalıyoruz. Devamında ise bu hüzünlü havayı hemen dağıtmak için hareketli şarkılara geçiyoruz.

Kına geceniz sona erdiğinde ise, bu gecenin hatırlanması için misafirlerinize küçük hediyeler veriyoruz.

Bursa kına organizasyon fiyat ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

  • Adres::

    İnegöl/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.