Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Toocheus Event Bekarlığa Veda

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Toocheus Event Bekarlığa Veda Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Toocheus Event Bekarlığa Veda Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Toocheus Event Bekarlığa Veda Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Toocheus Event Bekarlığa Veda Hakkında

Düğününüz kadar güzel geçecek ve akıllarda kalacak bir kına ve bekarlığa veda partisine hazır mısınız? Kız arkadaşlarınızla farklı konseptte eğlenmek istiyorum diyorsanız, Toocheus Event Bekarlığa Veda tam size göre. Orman veya kumsalda gelin adaylarımıza özel romantik, eğlenceli veya bohem eğlenceler kurararak mutluluğunuza ortak oluyoruz. Kına ve bekarlığa veda partilerimizin sınırsız hizmetleriyle Osmangazi kına organizasyon firmalarından çok farklı bir yere sahibiz.

Deneyim
Bursa’nın merkezindeki firmamızda size deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz. Şehrimizin en güzel lokasyonlarına ve eğlenceli mekanlarına hakimiz. Kına eğlencenizi veya bekarlığa veda partinizi profesyonel bir şekilde organize etmek istediğinizde bizden yardım alabilirsiniz. Konsept ve tasarımda zengin ürün alternatiflerine, birbirinden hoş dekorasyon seçeneklerine sahibiz. Toocheus Event’te mutlu günlerinize farklı bir iz bırakacak birbirinden özel organizasyonlara imza atıyoruz.

Hizmetler
Bursa kına gecesi organizasyonu hizmetlerimizi ağırlıklı olarak kına süslemesi ve konsept eğlence tasarımı olarak verdiğimizi söyleyebiliriz. Klasik kına gecelerinin dışına çıkarak farklı mekanlarda geceler organize etmek bizim işimiz. Kına gecelerine ve bekarlığa veda partilerinize bride dövmeler veya kişiye özel nedime bileklikleri gibi detayları düşünerek hoş bir dokunuş katıyoruz. Hint, Osmanlı veya modern tüm temaları hayata geçirebiliriz.

Dekorasyon / Süsleme
Önce gelin adayımızın zevklerini ve beklentilerini öğreniyoruz. Eğlence mekanına karar verdikten sonra sıra dilediğiniz temaya dair sihirli dokunuşlar katmaya geliyor. Kına gecelerinin vazgeçilmez rengi kırmızı, mor ve pembe tonlarında tüller, süsler, çiçekler ve aklınıza gelebilecek tüm hoşluklara hazır olun. Kına ve bekarlığa veda konseptlerimizde sınır tanımayacak kadar zengin aksesuar alternatiflerimiz var. Size hayalinizdeki geceyi anlatmak, bize de onu gerçekleştirmek kalıyor.

Ek Hizmetler
Renkli kına ve bekarlığa veda eğlencelerimizin bu kadar başarılı olmasını organizasyon yeteneğimize borçluyuz. Çünkü Bursa’nın en güzel geceleri, sürprizleri ve kutlamaları bizden soruluyor. Sevgilinize özel bir evililik teklifi etmek istiyorsanız, birbirinden zengin sürpriz paketlerimizden birini değerlendirebilirsiniz. Üstlendiğimiz organizasyonlarda pasta, romantik bir süsleme, fotoğraf ve video çekimi gibi detayları da düşünerek size her şeyin dahil olduğu bir hizmet veriyoruz.

En unutulmaz gecelerin mimarı olarak sevincinize, mutluluk gözyaşlarınıza ortak olmayı seviyoruz. Gülümseyerek hatırlayacağınız özel gecelere unutulmaz detaylar eklemek ve profesyonel bir hizmet vermek için buradayız. Bursa kına organizasyon fiyatlarımız kadar sıcak ve samimi hizmetimizle de yanınızdayız. “İyi ki Toocheus Event” demek istiyorsanız, sayfadaki bilgilerimizden bize ulaşabilir, detaylar hakkında yandaki ücretsiz fiyat talep formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    osmangazi bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.