T&T Marpesia Concept

E-posta Gönder

  • Gemlik, Bursa.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

T&T Marpesia Concept Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

T&T Marpesia Concept Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

T&T Marpesia Concept Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

T&T Marpesia Concept Hakkında

T&T Marpesia Concept ailesine hoş geldiniz! Gemlik kına organizasyon şirketleri arasında yer alan ekibimiz, göz kamaştıran ve fark yaratan davetlerin mimarı oluyor. İmzamızı attığımız her kına gecesinde özel bir konsept ve bambaşka süslemelerle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu gece sizin geceniz ve biz sizin her hayalinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Tekrarı olmayan anlarda mutluluğunuz için her detayı en küçük ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Bunun için sizden tek bir ricamız var. Gelin, hayallerinizi anlatın!

Hayal ettiğiniz kına konseptine karar verdiniz mi? Belki siz de geleneksel, modern, prenses, saray, Osmanlı, Hint, Roman konseptlerinden birini seçebilirsiniz… Kararınızı vermek için acele etmeyin. Ekibimizden her konsept hakkında bilgi alma şansını değerlendirmek için Osmaniye’deki ofisimize buyurun. Burada sevdiğiniz renklerle hazırlayabileceğimiz konseptleri birlikte inceleyebiliriz. Hemen ardında kına kaftanınızı da seçebilir, sizi bir anda Hint prensesine veya Osmanlı sultana dönüştüren konseptler için hazırlıklara başlayabiliriz. Envaiçeşit kaftanımız arasından dansçılarımız ve yakın dostlarınız için de model seçmeyi unutmayın.

Gelelim, gecenin farkını ortaya çıkaran ve konseptinizi tamamlayan süslemelerine. Bu kez de davetlilerinizin masalarında, kına köşesinde, karşılama masası ve kına masasında yer alan aksesuarlar ile dekorları seçmelisiniz. Ekibimiz istediğiniz süslemelerle salon dekorasyonunu tamamladığında en güzel köşede kına tahtı ve kına merasimi malzemelerine yer veriyor. Sizin için tasarladığımız taht bölümünde kına ritüelleri gerçekleşiyor, bu sırada nedimeleriniz ve dansçılarımız da her an yanınızda oluyor. Doyasıya eğlence ve müzik ziyafetiyle durmaksızın yaşayacağınız mutluluk çekim ekibimizin kayıtlarına geçiyor. Fotoğraf ve video kalitesi yüksek çalışmalarımız adeta kart postal gibi görünen geceniz ile güzelliğinizin belgeleri oluyor…

Organizasyon ekibimiz gibi büyük bir özveriyle çalışan; çekim ekibimiz, müzisyenlerimiz, orkestra ve DJ performans ekiplerinin taçlandırdığı gece iş ortaklarımız arasında yer alan catering firması sayesinde ziyafete de dönüşüyor. T&T Marpesia Gemlik’te düğün, nişan ve özel davetlerin altına imzasını atarken sizi nasıl mutlu edeceğini çok iyi biliyor.

Haydi, gelin T&T Marpesia Concept iletişim formunu doldurarak Bursa kına gecesi organizasyonunuzu benzersiz kılalım!

İletişim

  • Adres:

    Osmaniye Mahallesi, Taksim Sk. no 27 D:aire 1, 16600 Gemlik/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.