Sidelya Kaftan Organizasyon

2

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Kevser Uğur Organizasyon
33 37 10

Osmangazi

Kevser Uğur Organizasyon

1.500 TL'den az
Elif Kaftan ve Organizasyon
82 9 8

Nilüfer

Elif Kaftan ve Organizasyon

4.000-6.000 TL
Unya Organizasyon
53 6 10

Osmangazi

Unya Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Düşlerinizin ötesinde bir kına gecesi ve bekârlığa veda eğlencesi yaşamak istiyorsanız hizmeti ve kalitesiyle size firmamız Sidelya Organizasyon’u öneriyoruz.

Bursa’nın en güzel ilçelerinden biri Nilüfer’in Nalbantoğlu Mahallesi’nde 6 yıldır organizasyon işiyle ilgileniyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda ilkemiz, hayallerinize kulak vermek ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak!

İşini çok severek yapan, profesyonel, güler yüzlü, ilgi ve alakasıyla sizi mest edecek 30 kişilik bir ekiple hizmet veriyoruz. Geniş bir kadroya sahip oluşumuzun avantajlarını kullanarak firmamızı tercih eden çiftlerin; düğün, nişan, doğum günü, bekârlığa veda partisi, kına gecesi, sünnet ve gelin hamamı gibi özel gün eğlenceleri için konsept hazırlıyor, içerik üretiyor ve detaylarıyla tüm organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Organizasyon içeriğini zenginleştirecek çeşitli dekorlar ve sunumlarla eğlenceyi artırıyor, geleceğe güzel hatıralar bırakmalarına yardımcı oluyoruz.

Kına organizasyonlarımıza gelirsek… Kına merasimi denildiğinde akıllara ilk önce taht, kaftan, bindallı ve tabii ki kına geliyor çünkü bunlar bir kına gecesinin en temel öğeleri. Sidelya Kaftan Organizasyon olarak 10 farklı tahtımız ve 50’den fazla kaftan çeşidimiz bulunuyor. Çeşitlerimiz içerisinden dilediğiniz taht ve kaftanı tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca, istediğiniz renk, beden ve modelde kaftan imalatı yapabiliyor, kaftan kiralama hizmeti de veriyoruz.

Farklı hizmet içeriği ve fiyatlandırması olan 4 organizasyon paketimiz bulunuyor. Eko 1500 paketimiz, 2500, 3000 ve 3500 paketlerimiz var. Yani organizasyonunuz için 1500-3500 TL fiyat aralığında bir bütçe talep ediyoruz. Organizasyonunuz öncesinde sizden bir miktar kapora alıyor organizasyon günü her şey tamamlanmış olduğunda da ödemenin tamamını tahsil ediyoruz.

Siz de kına organizasyonları için Sidelya Organizasyon Bursa’nın etkinlik içeriklerini tercih ediyorsanız, bizimle sayfada bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla irtibata geçebilir, dilerseniz bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizinle özel bir şekilde ilgilenebilmek için randevu sistemiyle çalıştığımızın ve ofisimizde detaylı bir ön görüşmeyi çok önemsediğimizin de altını çizelim.

  • Adres: Nalbantoğlu Mh. Taşkapı Cd. Eser Kirazlı İş Merkezi Kat 1 Osmangazi

Sidelya Kaftan Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!