Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Seyr-i Davet Organizasyon

1,0
  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Seyr-i Davet Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Seyr-i Davet Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Seyr-i Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Seyr-i Davet Organizasyon Hakkında

Seyr-i Davet Organizasyon ayrıcalıklarıyla hayallerinizi gerçekleştiriyoruz! Bursa’da fark yaratan kına gecesi konseptlerini tasarlıyoruz… Şık bir gecenin dikkat çekici tasarımı için size özel konseptler belirliyoruz. Bunun için davet öncesi hazırlıklara başlamayı tercih ediyor ve detayları konuşacağımız bir görüşme düzenliyoruz.

Bursa Yıldırım kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Seyr-i Davet merkezi bir konumda yer alıyor. Bu yüzden görüşmelerimizi kolayca ulaşım sağlayacağınız adresimizde gerçekleştiriyoruz. Tüm kaftan modelleri, kına tahtı ve aksesuarları görmeniz karar vermeniz açısından da daha doğru olacaktır. Dilediğiniz her detayı konuştuğumuz bu süreçte, organizasyon sorumlumuz planlama ve stil danışmanlığı da yapıyor. Böylelikle güzel bir gece için ihtiyacınız olan her şey tek bir çatı altında toplanıyor. Konsept konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, danışmanlık hizmet de sağlıyoruz. Hazır mısınız?

Biz sizden aldığımız bilgilerle hazırlıklara başlıyoruz. Konseptinize uygun her yıl yenilenen kaftan modelleri arasından seçmeniz için prova ve denemeler yapıyoruz. Bir yandan da kına tahtınızı buluyoruz. Mekân süslemeleri ve düzenlemeleri için aksesuarları da temin ederek davet alanının yolunu tutuyoruz. Burada ise ilk işimiz kına tahtını mekânın en güzel köşesine yerleştirmek oluyor. Altın sarısı işlemeleriyle renk renk tahtlarımızı; kına takımı, nedime minderleri, kına sehpası ve tepsisiyle takım olarak kullanıyoruz. Beyaz, mor, kırmızı gibi pek çok renk alternatifimiz olduğu gibi modellerimiz de dikkat çekici ve saraylara layık.

Davet alanında; kına yolu, kına masası ve sahne dekorasyonuna kadar her şeyi tamamlıyoruz. Mekânda balon süslemelerinin yanında, dilerseniz masa ve sandalye kiralama hizmeti de veriyoruz. Seyr-i Davet Organizasyon ile detaylı bir çalışma yapmanın ayrıcalığını yaşayacağınız gece için nedime aksesuarları, kına hediyeleri ve kına malzemeleri için bile alışverişe çıkmanıza gerek kalmayacak. Sahnede yerini alan DJ eşliğinde kesintisiz eğlenceye de hazır olun! Son olarak; bilmelisiniz ki yetenekli modacılarımız gelinlik hazırlıklarınıza da başladılar.

Bursa kına gecesi organizasyonunuz için hayal ettiklerinizi anlatın, biz gerçekleştirelim. Bunun için Seyr-i Davet Organizasyon iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın.

İletişim

  • Adres:

    Millet Mahallesi Gardenya Sokak No:4B Yıldırım/Bursa

Seyr-i Davet Organizasyon Yorumları (1)

1,0

Kalite

Personel

İletişim

Merve & Mesut

Düğün Tarihi: 29.06.2021

Kalite 1,0 Personel 1,0 İletişim 1,0

Kınamda 1 saat geç başlandı , başlama saatimi bildiklerine rağmen organizasyonu planlayan çıktığımda ortada yoktu 1 saat organizasyonun hazırlanmasını bekledim geldiğimde taht bile hazır değildi birde çok profesyonel ekip gibi davranıyorlar hiç te öyle bir ekip değil kaftanımın tacını bile yoktu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.