• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Seda Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Seda Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Seda Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Seda Organizasyon Hakkında

Her detayın tam da hayal ettiğiniz gibi gerçekleştiği dillere destan bir kına gecesine sahip olmak ve düğünden önceki son büyük adımı stresten uzak bir şekilde eğlenerek atmak ister misiniz? Elbette ki istersiniz. Gelin yazımızın devamında size hem kendimizi anlatalım hem de neler vaat ediyoruz onlardan bahsedelim.

2004 yılında filizlenen maceramız ilk olarak bir hediyelik eşya dükkanı açmakla başladı. Sonrasında hem dükkanın çapı büyüdü hem de ziyaret eden hedef kitlenin sayısı. Zaman ilerledikçe hizmetlerimizin içeriğinde de ufak değişimler yaşandı ve iyiden iyiye küçük etkinlikler düzenlerken bulduk kendimizi. Böylelikle Seda Organizasyon Gemlik’te doğmuş oldu. Tabii ki artık çok daha profesyonel bir seviyede icra ederek asıl mesleğimiz olarak organizasyonculuğu benimsedik. İşini severek ve güler yüzlülükle yapan ekibimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmaya devam ediyoruz.

Bursa menşeili bir firma olsak da methimizi duyan ve bizimle çalışmak isteyen etkinlik sahipleri için Eskişehir ve İstanbul’a da gidebiliyoruz. Kına organizasyonları başta olmak üzere; nişan merasimleri, doğum günü kutlamaları, düğünler, sünnet törenleri, matineler, yıl dönümü eğlenceleri, geziler gibi daha sayabileceğimiz pek çok türde faaliyet gösterebiliyoruz.

Kına özelinde konuşmak gerekirse bu günün gelinler için ne denli önem arz ettiğini çok iyi biliyoruz. En eski geleneklerimizden biri olduğu için de ekstra özen gösteriyoruz. Her şey gelinimizin isteği doğrultusunda gerçekleşsin diye tüm dileklerini tek elden yerine getirerek kolaylık sağlıyoruz. Ev veya mekan fark etmeksizin süsleme yapıyor, kına tahtı kuruyor, bindallısını temin ediyor ve nedimelerden danslara, kına tepsisi gibi aksesuarlardan ikramlara kadar her detayla ilgileniyoruz.

Gemlik kına organizasyon firmaları arasında tecrübe ve özveri esasına göre seçim yapacaksanız Seda Organizasyon ailesi olarak bize sonsuz güvenebilirsiniz. Yandaki formu doldurursanız iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Dereboyu Eşref Dinçer Mah Irmak Sok No/33 Gemlik, Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.