Şah-ı Seyrab Organizasyon

E-posta Gönder

  • Merkez, Bursa.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Şah-ı Seyrab Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Şah-ı Seyrab Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şah-ı Seyrab Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Şah-ı Seyrab Organizasyon Hakkında

Şah-ı Seyrab Organizasyon olarak en özel gününüzü kına gecenizi şölen tadında kutlamanız için ekip olarak titizlikle çalışıyoruz. Bursa kına organizasyon firmaları arasında tercih edilen bir adres olmanın sevincini yaşıyor ve çiftlerin mutluluğunuza şahitlik ediyoruz. Geçmişten gününüze kadar ulaşmayı başarmış geleneklerin başında hiç kuşkusuz kına gecesi geliyor. Sene içerisinde farklı konseptlerle kutlansa da hissedilen duygu ve heyecan hep aynı kalıyor.

Kına gecenizin sizin için önemini ve nasıl bir anlam taşıdığını biliyoruz. Biz de bu özel organizasyonu hayal ettiğinizden de öte gerçekleştirebilmek adına öncelikle isteklerinizi not alıyor ve planlamalarımıza başlıyoruz. Çünkü güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğinin bilincindeyiz ve bu süreçte isteklerinize harfiyen uyup tecrübemizi sizinle paylaşarak danışmanlık yapıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuz için sağladığımız hizmetler neler mi?

-Konseptinizi birlikte belirliyoruz. Tarzınıza uygun olabileceğini düşündüğünüz Osmanlı, Hint ve modern konseptte kutlama gerçekleştirerek organizasyonunuza renk katabilirsiniz.

-Belirlediğimiz konseptle uyumlu olarak karşılama panosundan masa ve sandalye süslemesine, kına tahtından masa üstü çiçeklerine kadar kullandığımız aksesuar ve dekoru sizinle birlikte seçiyoruz.

-Kına gecenizi renklendirecek kına ekibimiz, özel kıyafetleriyle kına mekânınıza girişinizde ve tören süresince sizinle oluyorlar. Ayrıca arkadaşlarınıza da bindallı ve kaftan hizmeti vererek, uyum içerisinde görünmelerini sağlıyoruz.

-Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestra ile anlaşıyor hareketli şarkılar eşliğinde akraba ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kına ekibimizle birlikte önceden hazırlayacağınız dans koreografisiyle misafirlerinize görsel bir şov hazırlayabilirsiniz.

Hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyor, Şah-ı Seyrab Organizasyon olarak en özel günlerinizi renklendiriyoruz. Siz de profesyonel bir ekip aracılığıyla kına gecenizi renkli bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘Randevu al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.