Pırlanta Organizasyon

E-posta Gönder

Pırlanta Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

 • Aksesuar Kiralama

Pırlanta Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Pırlanta Organizasyon Hakkında

Kına organizasyonunuzun üzerinden yıllar geçse de aynı heyecanla hatırlamanızı sağlıyoruz. Pırlanta Organizasyon Bursa olarak size keşke bir daha kına gece yapsam diyebileceğiniz bir organizasyonla buluşturuyoruz sizi. Kültürümüzde önemli bir değere sahip olan bugünde kendinizi masallarda gibi hissedebileceksiniz.

Organizasyon adına tüm detaylarla biz ilgileniyor size sadece anınızın tadını çıkarma kısmını bırakıyoruz. Tüm detayları ince olarak düşünülmüş bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz. Sizinle organizasyonlarınızı planlama sürecinde uzun sohbetler ediyor ve isteklerinizi not alıyoruz. Kına organizasyonunu gerçekleştirmek için öncelikle konseptimizi belirliyoruz. Osmanlı, Hint ve modern konseptlerden istediğinizi davet alanınıza uygulayabiliyoruz.

Kına geceniz için sağladığımız hizmetlerden bahsetmek gerekirse;

-2 Adet nedime eşliğinde misafir karşılama
-Kına tahtı, cibiniği ve 2 adet puf
-Kına sepeti ve tepsisi
-Gelin kaftanı (kişiye özel model)
-Damat kostümü (Osmanlı model)
-Gelin yelpazesi ve bendiri
-Profesyonel dansçılar tarafından muhteşem şov ve gösteriler
-Hint kınacısı ile ele birbirinden farklı desenler
-Oryantal ve davul şov
-Kına kutlaması sırasında kullanılan tef, volkan, davul, konfeti ve zil

Gelin karşılama koreografisinden volkan gösterisi ve davul şovlarına kadar eğlencenizi ikiye katlayacak birçok hizmetimiz de bulunuyoruz. Ses sistemi ve sahne kurulumunu da biz üstleniyor ve kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz.

Bursa kına organizasyonu firmaları arasında Pırlanta Organizasyon çiftler tarafından tercih edilen bir adres. Hayatınızın en özel gününü kusursuz bir şekilde kutlamanız için A’dan Z’ye eksiksiz bir şekilde organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Kına geceniz süresince sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyor ve böylece sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye mi sahip olmak istiyorsunuz? O zaman yapmanız gerekenler çok basit. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

 • Adres:

  Üçevler Mahallesi, 29. Sk. No:1, 16120 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pırlanta Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.