Papatyam Organizasyon

E-posta Gönder

  • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

Papatyam Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Papatyam Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Papatyam Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Papatyam Organizasyon Hakkında

Papatyam Organizasyon ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için; nişan törenleri, sünnet düğünleri, doğum günleri, mevlidler, düğünler ve kına geceleri gibi organizasyonlar düzenliyoruz. Özel günlerinize dair tüm beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılıyoruz. Siz de kusursuz bir kına gecesi organizasyonu istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında detaylara geçelim.

Sevdiğiniz kişiye “evet” dedikten sonra, yeni hayatınıza adım atarken elbette, düşlediğiniz şeyler olmuştur. Bunlardan biri olan kına gecenizi nasıl hayal ediyorsanız, size onu sunuyoruz. Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz ve sizin için muhteşem bir organizasyona imza atıyoruz. Öncelikle, hangi mekanı seçtiğinizi öğrenerek işe başlıyoruz. Mekanın özellikleri ve sizin düşlerinizi birleştirerek bir plan oluşturuyoruz.

O gün geldiğinde, kına gecenizi düzenleyeceğimiz mekana, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte gidiyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri düzenliyoruz ve gecenin atmosferine uygun aksesuarları yerleştiriyoruz. Ardından, doyasıya eğlencenin tadını çıkarmanız için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu bir panoyu da girişe yerleştirdikten sonra, hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Misafirleriniz geldiğinde onları, hoş bir müzik eşliğinde salona alıyoruz. Sonrasında ise, profesyonel dans ekibimizle birlikte sizi salona alıyoruz. Davul şovlarla desteklediğimiz bu görsel şölen sırasında, misafirlerinize unutulmayacak anlar yaşatıyoruz.

Kına gecenizde misafirlerinize küçük atıştırmalıklar sunmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan eşsiz lezzetler, servis ekibimiz tarafından misafirlerinize sunuluyor. Böylece, konuklarınızın ağzında muhteşem tatlar bırakmış oluyoruz.

İnegöl Papatyam Organizasyon ailesi olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz imkanlar bu şekilde. Güzel hislerinize ortak olmak ve heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.