• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Naz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Naz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Naz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Naz Organizasyon Hakkında

Hayallerin ötesinde kına geceleri için Naz Organizasyon Gürsu’da faaliyet gösteriyoruz. En şık davetleri tarzı ve konseptiyle fark yaratan bir şekilde planlıyoruz. Bunun için çok geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Üstelik her zaman işini uzmanlıkla yapan ekiplerimiz var. Uzmanlık alanlarına göre görev paylaşımları yaptığımız Naz markası altında düğün sektörünün hemen her kolunda yer alıyoruz. Bu sayede evlilik sürecinin tümünde yanınızda oluyor, doyasıya eğlence ile mutluluğun tadını çıkarmanız için çalışıyoruz!

Gelin, Bursa kına gecesi organizasyonlarını benzersiz kılan Naz Organizasyon hizmetlerinden söz edelim:

İstek ve beklentilerinizi öğrendiğimiz ön görüşmelerle harekete geçiyoruz. Hayal ettiğiniz gecenin konseptini belirliyor, kına tahtı ve kına takımını seçiyoruz. Bu sayede mekanın en güzel köşesini sizin için ayırıyoruz. Kuru kına, yaş kına, kına tepsisi, nedime minderleri, sehpa ve merasim için gereken tüm eşyaların bulunduğu bir alan tasarlıyoruz. Burada kendinizi Osmanlı sultanları gibi hissetmenizi sağlıyor, yolunuza kırmızı halı da seriyoruz. Süslemelerle salonunun her tarafından hummalı bir çalışma da başlatıyor, konseptinize özel düzenlemeleri tamamlıyoruz. Kına masasından gelin yoluna her yanda hakim olan şıklıkla konuklarınızı karşılamak için hazırız!

Sizin şıklığınızdan da sorumlu oluyoruz! Birbirinden özel kaftanlarımız arasından konseptinize en çok yakışanı temin ediyoruz. Yüz örtüsü, eldiven ve aksesuarlarla şıklığınızı tamamlıyoruz. Damat bey ve nedimeleriniz için de kostüm hazırlıklarımız var. Üstelik rengarenk kemer, nedime tefi, mum, taç ve kostümlerde uyumlu renk seçeneklerimiz mevcut.

Karşılama da şıklık kadar önemli, değil mi? Bu yüzden karşılama ekibi, nedime grupları ve sahnede müzisyenlere yer veriyoruz. Siz dans pistine doğru geçerken eğlenceyi dansçı ekibimizle sağlıyor, kına girişini daha coşkulu bir hale getiriyoruz. Kına ritüelleri arasında kahve sunumlarımız da bulunuyor.

Naz Kına Organizasyon Bursa’daki adresimizde sizi bekliyoruz! Hayallerinizi gerçekleştirmek artık çok kolay. İletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Adres::

    Gürsu/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.