Mucizeler Atölyesi Organizasyon Tasarım

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 3.000-4.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama
88 4 11

Yıldırım

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama

1.500 TL'den az
Ayşegül Tasarım Organizasyon
41 7 13

Osmangazi

Ayşegül Tasarım Organizasyon

2.250-3.000 TL
Hale Gueye Organizasyon
50 2 8

Osmangazi

Hale Gueye Organizasyon

3.000-4.000 TL

Hakkında

Bursa’da yıllardır organizasyon sektöründe yer alan profesyonel bir ekibimiz var. Konsept hediyeler ve özel gün hatıraları tasarlayarak girdiğimiz sektörde kısa zamanda düzenlediğimiz organizasyonlarla da ismimizden söz ettirmeye başladık. 2019 yılında taşındığımız Alacamescit mevkii Osmangazi’de çok daha fazla çiftimizle buluşmak için hizmet yelpazemizi de genişlettik. Bu sayede hayalleri süsleyen değerli anda çiftlerin yanında olan ekibimiz ile her güzel anı kişiye özel konseptlerle taçlandırıyoruz. Mucizeler Atölyesi Organizasyon & Tasarım markasının imzasıyla kına gecelerini özel kılmak için çalışıyoruz. Hemen her konsept özelinde hizmet veriyor, sizi mutlu etmenin yolunu kaliteli hizmetlerimizle buluyoruz!

Bursa kına gecesi organizasyonu için kaliteli hizmet anlayışımız, fark yaratan şık tasarımlarımız ve özel konseptlerle kına organizasyon hazırlıklarına başlıyoruz. İlk önceliğimiz, her zaman isteklerinize yakışan bir atmosfer yaratmak! Bu yüzden hayal ettiğiniz kına gecesi hakkında hoş bir sohbet için ön görüşme düzenliyoruz. İsteklerinizi öğreniyor, plan yaparak eksiksiz bir gece tasarlamak için harekete geçiyoruz. Kına konsepti için masa sandalye süslemeleri, mekan dekorasyonu, kına köşesi tasarımı ve kına yolu süslemeleri yapıyoruz. Geleneksel, prenses, Hint, Osmanlı, Roman, saray ve modern konseptlerle şık geceyi taçlandırıyoruz. Aksesuar seçimleri, dekor ve çiçek aranjmanlarıyla konsept hazırlıklarını tamamlıyoruz.

Sizi ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklarımıza catering hizmetleri ile devam ediyoruz. Enfes tatları konuklarınıza özel ve şık sunumlarla ikram ediyoruz. Kendinizi kına köşesinde özel hissetmenizi sağlayan nedimeler, dans grupları ve konuklarınıza hizmet veren güler yüzlü ekibimizle her an yanınızda oluyoruz.

Kaliteli eğlence ve müzik ziyafeti için de sahnede yerimizi alıyoruz! Siz bu gece doyasıya eğlenmeye hazır mısınız? Detaylı bilgi, fiyat teklifi ve randevu için Mucizeler Atölyesi Bursa iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Nursel Topbaşlı

  • Adres: Alacamescit Mah. Cumhuriyet Cad. Yeni Tahıl İçi Sok. No:29 Osmangazi/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!