Mihrimah Organizasyon

E-posta Gönder

  • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Mihrimah Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Mihrimah Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mihrimah Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mihrimah Organizasyon Hakkında

Evlilik yolunda atacağınız adımların en önemlilerinden biri olan kına geceleri, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için harika bir fırsat niteliğinde oluyor. Biz de Mihrimah Kına Organizasyon olarak, siz değerli gelinlerimize unutulmayacak bir organizasyon fırsatı sunuyoruz!

Kına gecenizi organize etmek ve tüm detayları düşünebilmek size zor gelebilir. Daha önce deneyiminiz olmadığı bir konu hakkında her ayrıntıyı planlamak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden, işi bir bilene bırakın! Siz normal hayatınıza devam ederken biz de bir yandan, sizin için mükemmel bir kına gecesi düzenleyelim! Dilerseniz şimdi, hizmetlerimizin detayları hakkında size bilgi verelim.

İlk olarak, nasıl bir kına gecesi hayali kurduğunuzu öğrenerek işe başlıyoruz. Sonrasında, kına geceniz için belirlediğiniz mekanı da göz önüne alarak, planımızı yapmaya başlıyoruz. Her adımda sizin fikirlerinizi alarak hareket ediyoruz. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu eşsiz deneyimin kusursuz olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kına gecesi mekanınıza gidiyoruz ve hazırlıklara başlıyoruz. Masa ve sandalye düzenini, davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Gecenin atmosferine uyacak renk tonlarını, masa örtüleri için kullanıyoruz. Sonrasında mekanın girişine, adınızın yazılı olduğu bir pano yerleştiriyoruz. Böylece misafirleriniz burada fotoğraf çekilip bugünü ölümsüz kılabiliyor.

Kına gecenizde misafirlerinize, eşsiz lezzetler tattırmak isterseniz, sizin için küçük atıştırmalıklar şeklinde ikramlar hazırlayabiliriz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan bu güzel lezzetler, servis ekibimiz tarafından misafirlerinize ulaştırılıyor.

Bursa kına organizasyon firmaları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve kişiye özel ilgimizle birlikte, adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Altıparmak Caddesi Kuruçesme Mahallesi Sarıoglu Apartmanı No:59 Kat:5

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.