Meri Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Karacabey, Bursa.

Ekiple Tanışın

Meri Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Meri Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Meri Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Meri Kına Organizasyon Hakkında

Yıllardır Bursa’da Meri Kına Organizasyon ismiyle varlığımızı başarıyla sürdürüyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmeye özen gösteriyor ve kına gecelerinizi eğlenceli şovlara dönüştürüyoruz.

Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz kına merasiminin içeriğinin nasıl detaylarla süslü olduğunu öğreniyoruz. Daha önce birlikte çalıştığımız gelin adaylarına sunduğumuz hizmetlerin neler olduğu konusunda size de detaylı olarak bilgi veriyoruz. Aslında tüm amacımız kına eğlencenizi görsel bir şölene dönüştürmek ve düşlerinizi gerçekleştirmek olduğu için beğenileriniz doğrultusunda bir eğlence planlaması yapıyoruz. Eğlenceniz boyunca size eşlik etmesi nedime kızlarımızı görevlendiriyoruz. Tüm davetlileriniz salonda yerlerini aldığında misafirlerinizin yanına nedime kızlarla dans eşliğinde çıkıyorsunuz. Etrafı tüylerle sarılı davul ve teflerle dans pistinin üzerinde çeşitli dans gösterileri yapıyoruz. Renkli kanat oyunu, kına yıkma merasimi ve kuşak oyunu gibi farklı içerikleri kına töreninizde sergiliyoruz. Kına gecelerinin elbette en vazgeçilmez dekorlarından biri kına tahtları oluyor. Kafes modelli altın sarısı rengin hâkim olduğu kına tahtınızı renkli tüller ve parlak yastıklarla süslüyoruz. Nedime minderlerini tahtın etrafına sıralıyoruz. Birbirinden güzel bindallı seçeneklerimizle istediğiniz bir tercihte bulunabilir ve kına gecenizde giyebilirsiniz. Sadece size değil aynı zamanda sevdiklerinize tüylü yelpaze, tef, taç ve kaftan hizmeti sağlamak konusunda yardımcı oluyoruz. Sevdiklerinizle birlikte müziğin keyfini doyasıya çıkaracağınız bir kına gecesi yaşamak isterseniz güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle en kısa sürede sizinle tanışmak istediğimizi bilmenizi isteriz.

Siz de Bursa kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Meri Kına Organizasyon’u isimli firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.