Lara Müzik ve Organizasyon

E-posta Gönder

  • Mustafakemalpaşa, Bursa.

Ekiple Tanışın

Lara Müzik ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Lara Müzik ve Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lara Müzik ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Lara Müzik ve Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en özel gecesinde, muhteşem bir organizasyona sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise size harika bir önerimiz var: Lara Müzik ve Organizasyon. Bursa kına organizasyon firmaları arasında, siz değerli çiftlerimiz için en iyi hizmeti veriyoruz. Düğününüzden önce doyasıya eğlenmeniz ve sevdiklerinizle birlikte hoşa vakit geçirmeniz için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Siz de kusursuz bir kına gecesi organizasyonu hayal ediyorsanız, emin ellerdesiniz!

Siz normal hayat seyrinize devam ederken biz de bir yandan, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu özel gecenizde her şeyin mükemmel olması için tüm detayları sizin yerinize göre düşünüyoruz. Sade veya gösterişli, nasıl bir gece düşünüyorsanız, en uygun şekilde hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın!

İlk olarak, siz değeri gelinlerimizin hayallerini öğreniyoruz. Sonrasında, kına gecesi için seçtiğiniz mekanı ve aksesuar seçimlerinizi soruyoruz. Buna göre de planımızı şekillendiriyoruz. O gün geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklarımıza başlıyoruz. Masa ve sandalyeleri, davetli sayınıza göre yerleştiriyoruz. Ardından, sınırsız eğlencenin gece boyu sürmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz. Sizin seçtiğiniz şarkılarla birlikte misafirlerinize unutulmayacak dakikalar yaşatıyoruz.

Kına merasiminiz başladığında sizi, nedimelerimizle birlikte uyumlu bir dans gösterisi eşliğinde salona alıyoruz. Davul şovlarla desteklediğimiz bu güzel ambiyans sırasında konuklarınıza adeta bir görsel şölen yaşatıyoruz. Kınanız yakıldıktan sonra, o hüzünlü havayı hemen dağıtmak için eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gece sona erdiğinde ise konuklarınıza, kuru kına gibi küçük hediyeler veriyoruz.

Bursa kına organizasyon fiyatları ve hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.