Lal Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Lal Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Lal Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Lal Organizasyon Hakkında

Hem mutluluğu hem de hüznü yaşayacağınız kına gecenizin organizasyonu için profesyonel bir ekip mi arıyorsunuz? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise doğru yerdesiniz çünkü uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren Lal Organizasyon Bursa aracılığıyla stresten uzak, muhteşem bir anlar yaşayabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla, hep hayalini kurduğunuz konseptte…

Peki süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz sizi yakından tanımak ve zevklerinizi öğrenmek için. Görüşme tarihi geldiğinde sizi ofisimizde en güzel şekilde ağırlıyor, organizasyon sorumlumuzla detaylı planlama yapmanızı sağlıyoruz. Böylece kına gecenizin tüm detaylarını önceden konuşarak kusursuz bir organizasyon için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

Ve o değerli günde kına mekanınızda yerimizi alıyoruz. Salonunuzu veya kına mekanınızı belirlediğimiz konsepte uygun bir hale getirmekle başlıyor hazırlık sürecimiz. En sevdiğiniz renkleri kullanarak giydirdiğimiz masa ve sandalyelerimizden misafirlerinizin konforunu düşünerek güzel bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Bu süreçte misafirlerinize dağıtacağımız el mumu, tef ve benzeri aksesuarları koyacağımız masayı da hazırlayıp mekanın girişine, üzerinde kendinizi bir sultan gibi hissedeceğiniz tahtınızı da önceden belirlediğimiz alana yerleştiriyoruz. Tabii kına yakma merasimi için ihtiyacınız olacak kına tepsisi, kına mumu, nedimelerimizin oturacağı minder ve kına sehpanızı da unutmadan! Bu hizmetlerimize ek olarak; davul şov ve sürpriz etkinliklerimizle gecenize farklı bir hava katıyoruz. Üstelik kına konseptinize göre giyinmiş nedime kızlarımızla birlikte özel bir çıkış koreografisi hazırlayabiliyorsunuz.

Bursa en iyi kına organizasyonu yapan firmalardan biri olduğumuzdan ekibimize ve hizmetlerimize güvenimiz tam. Eğer siz de sağladığımız çok özel fırsatlar sayesinde içinize sinen bir organizasyon süreci geçirecek, geleceğinize çok güzel anılar bırakmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İhsaniye Mah. Barbaros Cd. Yer Kayalar Apt. Nilüfer Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lal Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.