Kemtaş Taşçeşme Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama
88 4 11

Yıldırım

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama

1.500 TL'den az
Ayşegül Tasarım Organizasyon
41 7 13

Osmangazi

Ayşegül Tasarım Organizasyon

2.250-3.000 TL
Hale Gueye Organizasyon
50 2 8

Osmangazi

Hale Gueye Organizasyon

3.000-4.000 TL

Hakkında

Kına gecenizi siz hayal edin biz hayal ettiğiniz gibi gerçekleştirelim. Kemtaş Taşçeşme Organizasyon olarak profesyonel ekibimizle birlikte Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmetinizdeyiz. Organizasyonlarınızı için gerekli tüm ekipmanlar başta olmak üzere eğlencelerinizi renklendireceğimiz sahne gösterileri, orkestra ve müzisyen teminiyle ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebiliyoruz.

Geleneklerimizin muhteşem yansıması olan kına gecelerini günümüzün tarzında modern bir organizasyonla kutlayabileceksiniz. Her konsepte uygun dekor aksesuar ve süslemelerimizle davet alanınızı baştan yaratıyor, eğlencelerinizi şölen tadında kutlamanız için dans gösterileri düzenliyoruz.

Davet alanınızı nasıl mı hazırlıyoruz? Öncelikle isteklerinizi dinleyerek sunduğumuz önerilerle konseptinizi belirliyoruz. Osmanlı, Hint ve modern tarzda masa ve sandalye süslemeleri yapıyor, mekânı renklendirmeye başlıyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz, arkadaşlarınız ve nedimelerle fotoğraf çekilebileceğiniz kına tahtını mekânın en güzel köşesine yerleştiriyor, tahtın etrafını puf ve minderler üstünü de renkli tül cibinikle süslüyoruz. Kına merasiminde ve eğlencenizde kullanacağınız tef, el mumu, mendil, kına tepsisi, yaş ve kuru kına, hediyelikleri de size özel hazırlayabiliyoruz.

Kostümünüze karar veremiyor musunuz? Kaftan ve bindallı modellerimize bayılacak kına gecenizde kusursuz bir görünüme kavuşabileceksiniz. Geniş yelpazesi olan farklı tarz ve renkte birçok modelimiz bulunuyor. Ayrıca arkadaşlarınız için nedime kostümü de temin edebiliyoruz.

Kına ekibimizin dans şovları, kadın erkek orkestra ve dj performansıyla size ve konuklarınıza eğlenceli bir gün yaşatıyoruz. Dilerseniz kına ekibimizin dans gösterilerine katılarak konuklarınıza sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimiz arasında semazen veya zenne gösterileri de bulunuyor. Kına ekibimiz eğlenceniz boyunca sizinle olarak isteklerinizi en iyi şekilde yerine getiriyorlar.

Taşçeşme Organizasyon Bursa olarak hayallerinizden de öte bir eğlenceyle buluşturuyoruz sizi. Hizmet detaylarımızı merak ediyorsanız; bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

Ayşen Taşçeşme

  • Adres: orhanbey mh atatürk cd koruyucu iş hanı kat 2

Kemtaş Taşçeşme Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!