Kayra Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Mustafakemalpaşa, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Kevser Uğur Organizasyon
33 37 10

Osmangazi

Kevser Uğur Organizasyon

1.500 TL'den az
Elif Kaftan ve Organizasyon
82 9 8

Nilüfer

Elif Kaftan ve Organizasyon

4.000-6.000 TL
Unya Organizasyon
53 6 10

Osmangazi

Unya Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Özel gün ve davetler konusunda uzun yıllardır çok geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Özel günlerin ve genel adıyla düğün derneklerin hemen her alanında bizi görebilirsiniz, bizimle çalışabilirsiniz. Peki, biz kim miyiz? Sektörün en büyüklerinden biri olarak Kayra adı altında hizmet veren Bursa menşeili bir firmayız. Bu metni okumanızdaki asıl amaç olan kınalarla ilgili daha detaylı bilgi vermek istiyoruz ve size Kayra Kına Organizasyon’un sahip olduğu imkanlar ve sunduğu hizmetlerden bahsedeceğiz.

Çok uzun yıllardır geleneklerimiz arasında olan ve günümüze kadar kendini koruyup toplumda yer edinmiş kına geceleri başlı başına büyük seremoniler ve ritüellere sahiptir. Biz de bunların tamamını eksiksiz şekilde bünyemizde bulunduruyor ve gelinlerimizin talep edebileceği her şeyi onlara sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye göre paketler belirleyebiliyor, isteğe göre hizmetlerimizi Bursa haricinde de her yere götürebiliyoruz.

Kınalar için sunduğumuz hizmetlerin bazılarını örnek olarak sayabiliriz. Kına tahtı, kaftan, bindallı ve konseptler konusunda çok sayıda ve çeşitte seçenek sunuyor, renk ve tarz seçimini belirlenen temayla birlikte gelinimize bırakıyoruz. Mekanı süsleme, kına sepeti, tepsisi, hoş geldin panosu, profesyonel dansçılar, kostümlü nedimeler, davul şovlar, DJ ve müzik arşivi, el mumları, güller, tefler, koreografili gelin çıkışı, testi kırma, fotoğraf ve video çekimi, konuk karşılama, konuklara lokum ve gül suyu ikramı, kına tahtının yanında minder ve nedime koltukları gibi aklınıza gelebilecek her detayı düşünüyoruz.

Aynı zamanda bir modaevi sahibi olduğumuz için gelinlik ve kaftan modelleri ile özel dikim yapabiliyoruz. Bursa sınırları içerisinde yapılacak kınalar için de bir parti evimiz bulunuyor. Bursa Kayra Kına Organizasyon ( Tasarım Kaftan Organizasyon) isimleriyle bilinen markamıza kendinizi emanet ederek hayatınızın en eğlenceli ve en görkemli gecesine sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Vıraca, Karamüdür Sk. No:20, 16500 Mustafakemalpaşa/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!