Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Kayra Kına Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Kayra Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Kayra Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kayra Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kayra Kına Organizasyon Hakkında

Özel gün ve davetler konusunda uzun yıllardır çok geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Özel günlerin ve genel adıyla düğün derneklerin hemen her alanında bizi görebilirsiniz, bizimle çalışabilirsiniz. Peki, biz kim miyiz? Sektörün en büyüklerinden biri olarak Kayra adı altında hizmet veren Bursa menşeili bir firmayız. Bu metni okumanızdaki asıl amaç olan kınalarla ilgili daha detaylı bilgi vermek istiyoruz ve size Kayra Kına Organizasyon’un sahip olduğu imkanlar ve sunduğu hizmetlerden bahsedeceğiz.

Çok uzun yıllardır geleneklerimiz arasında olan ve günümüze kadar kendini koruyup toplumda yer edinmiş kına geceleri başlı başına büyük seremoniler ve ritüellere sahiptir. Biz de bunların tamamını eksiksiz şekilde bünyemizde bulunduruyor ve gelinlerimizin talep edebileceği her şeyi onlara sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye göre paketler belirleyebiliyor, isteğe göre hizmetlerimizi Bursa haricinde de her yere götürebiliyoruz.

Kınalar için sunduğumuz hizmetlerin bazılarını örnek olarak sayabiliriz. Kına tahtı, kaftan, bindallı ve konseptler konusunda çok sayıda ve çeşitte seçenek sunuyor, renk ve tarz seçimini belirlenen temayla birlikte gelinimize bırakıyoruz. Mekanı süsleme, kına sepeti, tepsisi, hoş geldin panosu, profesyonel dansçılar, kostümlü nedimeler, davul şovlar, DJ ve müzik arşivi, el mumları, güller, tefler, koreografili gelin çıkışı, testi kırma, fotoğraf ve video çekimi, konuk karşılama, konuklara lokum ve gül suyu ikramı, kına tahtının yanında minder ve nedime koltukları gibi aklınıza gelebilecek her detayı düşünüyoruz.

Aynı zamanda bir modaevi sahibi olduğumuz için gelinlik ve kaftan modelleri ile özel dikim yapabiliyoruz. Bursa sınırları içerisinde yapılacak kınalar için de bir parti evimiz bulunuyor. Bursa Kayra Kına Organizasyon (Tasarım Kaftan Organizasyon) isimleriyle bilinen markamıza kendinizi emanet ederek hayatınızın en eğlenceli ve en görkemli gecesine sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Vıraca, Karamüdür Sk. No:20, 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Kayra Kına Organizasyon Yol Haritası

Kayra Kına Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Hikmet & Tan

Düğün Tarihi: 14.07.2013

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

“ Yaklaşık 8 yıl önce kına gecem için arkadaş tavsiyesiyle başlayan birlikteliğimiz, yine yaklaşık 4 farklı işimiz için destek aldık ve hepsinde de hiçbir sorun yaşamadan saatin önemi olmadan (gece-gündüz) canla başla ilgilendiler canı gönülden teşekkürler. Aldığı parayı son kuruşuna kadar hak... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.