İrem Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

İrem Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

İrem Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İrem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

İrem Organizasyon Hakkında

Özel gecelerinizden en önemlisi olan kına geceniz için, siz değerli çiftlerimize kusursuz bir hizmet veriyoruz. İrem Organizasyon ailesi olarak, kına gecenize dair tüm detayları sizin yerinize düşünüyoruz, siz de bu ayrıcalıklı hizmetin tadını çıkarıyorsunuz. Hayatınızın normal akışı sürerken, bir yandan da kına geceniz muhteşem bir şekilde organize edilsin istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Bu geceye ne kadar önem verdiğinizi ve mükemmel olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bunun için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Amacımız her zaman, beklentilerinizi karşılamak. Güvenebileceğiniz ve kına gecenizi gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir firma arıyorsanız, en iyi şekilde organize edeceğimizden şüpheniz olmasın.

İlk olarak, nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi soruyoruz. Sade veya gösterişli fark etmeksizin, her şekilde organize edebiliyoruz. Etkinliği düzenleyeceğimiz mekana göre hazırlıklarımıza başlıyoruz. Masa ve sandalyeleri davetli sayınıza göre yerleştirdikten sonra, kına gecenize uygun renkte örtülerle süslüyoruz. Sonrasında masaların üzerini, çiçekler ve şamdanlarla süslüyoruz.

Gece boyu eğlencenin hız kesmemesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini kuruyoruz. Böylece, eşsiz bir atmosferde misafirlerinize, unutulmayacak anlar yaşatmayı hedefliyoruz.

Misafirlerinize kına gecenizde, yemek menüsü veya ordövr tabağı gibi ikramlarda bulunabilirsiniz. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre, usta aşçılarımız bütün hünerlerini sergiliyor ve konuklarınıza adeta bir lezzet şöleni yaşatıyor!

Kına geceniz sona erdiğinde ise, misafirlerinize kuru kına gibi küçük hediyeler veriyoruz. Bu sayede, özel gecenizden geriye kalan hatıraları ömür boyu saklama imkanı buluyorlar.

Bursa kına organizasyon firmaları arasında, kişiye özel gösterdiğimiz ilgiyle birlikte, farkımızı korumaya devam ediyoruz. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve kusursuz bir kına gecesi organize etmek istiyorsanız, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Hürriyet mahallesi, tozkoparan caddesi, no :72, A-6, 16000 Orhangazi/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İrem Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.