Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

İlkim Organizasyon Tasarım

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

İlkim Organizasyon Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

İlkim Organizasyon Tasarım Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İlkim Organizasyon Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

İlkim Organizasyon Tasarım Hakkında

Hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunu gerçeğe dönüştürüyoruz! İlkim Organizasyon Yenişehir ailesi olarak, eşsiz güzellikte bir kına gecesi deneyimi yaşamanız için, ekibimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kına geceleri, kültürümüzün bize bıraktığı en güzel miraslarından biri. Bunu geleneği en iyi şekilde uygulamak ve devam ettirmek de bize düşüyor! Sektörde uzun süre bulunmamızdan dolayı da bu konuda kendimize güveniyoruz ve size muhteşem bir gece yaşatacağımıza eminiz! Şimdi dilerseniz, bu güzel gece hakkında detaylardan bahsedelim.

İlk olarak, kına geceniz için hangi mekanı tercih ettiğinizi öğreniyoruz. Sonrasında ise, fikirlerinizi alıyoruz ve nasıl bir organizasyon istediğinizin detaylarını öğreniyoruz. Bunlara göre de planımızı oluşturuyoruz.

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte sizin için hazırlıklara başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri yerleştirdikten sonra bunları örtülerle süslüyoruz. Kına gecesi atmosferine uygun şekilde seçtiğimiz güzel aksesuarları da yerleştiriyoruz. Ardından, gece boyu eğlencenin sürmesi için, profesyonel bir ses ve aydınlatma sistemi kuruyoruz. Mekanınızın en güzel köşesine kına tahtınızı konumlandırdıktan sonra, misafirlerinizi karşılamak için hazırız!

Deneyimli nedimelerimizle birlikte gerçekleştirdiğiniz dans şovlar eşliğinde sizin de salona girişinizi sağlıyoruz. Konuklarınıza yaşattığımız bu görsel şölenin ardından, kına merasiminize geçiyoruz. Size özel süslenmiş bir kına tepsisi ve yakınlarınıza dağıttığımız; kaftan, kına mumları ve kına gülleriyle birlikte kınanızı yakıyoruz. Hemen sonrasında bu hüzünlü havanın dağılması için eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bursa Yenişehir İlkim Organizasyon olarak, siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Hıdırbali Mahallesi Alican Caddesi No 16/1 16900 Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.