Henna Kına Organizasyon ve Kaftan*

Henna Kına Organizasyon ve Kaftan
Kına Gecesi Organizasyonlarının Bursa'daki en tecrübeli firmalarından biri olarak Henna markasının ayrıcalığı ile başta gelinlerimize ve daha sonra misafirlerimize unutulmayacak değerde anlar sunuyoruz. ''Kına Gecesi kız tarafının düğünüdür.'' Bu anlayışla inşa ettiğimiz, sıradanlıktan uzak ve her detayında kalite içeren organizasyonlarımız sayesinde şimdiye kadar kına organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz binlerce seçkin gelinimizin referansıyla her geçen gün daha da güçleniyoruz. Henna Modern Kına Konsepti, Anadolu Kına Konsepti, Lüks Kına Konsepti ve Sade Konsept. Her biri bir kına gecesi için eksiksiz hizmetler sunan konseptlerimiz ile siz kına gecenizi nasıl yaşamak istiyorsanız o konsepti uyguluyoruz... Kına gecesi organizasyonlarının yanı sıra; özel tasarım kaftan kiralama, düğün organizasyonu, nişan organizasyonları, gelin hamamı organizasyonu, bekarlığa veda gecesi gibi her türlü özel gün planlamalarında yaratıcı ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi ''Kusursuz törenler tesadüfen gerçekleşmez, onlar çok iyi planlanır.''

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (10)

+ Yorum Yaz
D&F Dilek & Fatih Düğün Tarihi: 05/10/2017

Emeginiz, güler yuzunuz ve tatlı diliniz için çok teşekkür ederim. Benim için bir organizasyondan daha fazlası vardı o gece.. Bunun için özellikle Simgeme sonsuz teşekkürler. Veee son olarak kaftanim tek kelime ile muhteşemdiiii. Benim gibi zor beğenen gelin adaylarına özellikle tavsiye ediyorum. Mutlaka Henna ya uğrayın ?

G&G Gülistan & Gökmen Düğün Tarihi: 05/10/2017

Gerçekten henna gelini olmak bi ayrıcalıktır.. o kadar sıcak ve muhteşeme bi ekip ki herşeyinizle kusursuzca ilgilenip size sadece eğlenmesi kalıyor. Kaftanları bi çok organizasyon formalarından çok daha güzel kesinlikle Yeni evlenecek ciftlere Tavsiye ediyorum. tekrardan henna ekibine çok teşekkür ediyorum ?

B&C Buse & Cihat Düğün Tarihi: 28/08/2017

Kınalar Henna ile güzel kendinizi ayrıcalıklı hissedebileceğiniz tek adres ekip Harika burdan tekrar herşey için çok teşekkür ediyorum herşey çok güzeldi ?

S&A Seher & Alpaslan Düğün Tarihi: 10/08/2017

Bu muhteşem gece için sonsuz teşekkür ederim. Kusursuz bir gece şarkılar kaftanım güler yüzünüz herşey müthişti arkadaşlarıma sizleri önerdim . Bütün gerginliğimi almistiniz özellikle Simge'cime Özlem abla nin o yaptığı müthiş taç bayıldım. Ve hala da defalarca bakıyorum video lara resimlerime ?? Henna gelini olmak ayrıcalıktır ??

D&E Derya & Erdem Düğün Tarihi: 24/07/2016

Henna Organizasyon demek benim için büyük bir şans demek aslında ? Kına gecemi onlara emanet ettiğim için çok şanslıydım, çünkü 1,5 yıl geçmiş olmasına rağmen hala kınamın ne kadar güzel olduğu konuşuluyor. Güzel olmasının yanı sıra o aile sıcaklığı, güler yüzleri ve samimi davranışları o günün heyecanını hafifletiyor mutlu olmanızı sağlıyor ☺️ Kısacası tüm gelin adaylarına Henna Organizasyon’u fazlasıyla öneriyorum, Simge ve Özlem abla ile mutlaka tanışmalısınız pişman olmazsınız. ?

T&A Tuğba & Aliihsan Düğün Tarihi: 24/07/2016

Öncelikle Aldığım en güzel hizmet kızlarımızın güleryüzüydü.herşey çok güzel,paniksiz,planlı,düzenli,eğlenceli ve hoplamalı zıplamalıydı :D tekrar yaşansın istediğim şeydir kınam ve düğün günüm. malesef geçmişe dönemiyoruz :) yine bir organizasyon gerçekleştirmek istesem çalacağım ilk kapı yine bu profesyonel ekip olacaktır kesinlikle.. Tuğba&Aliihsan

E&E Eda & Ender Düğün Tarihi: 19/08/2015

O zamanlar ne kadar heyecanlı olduğumu anlatamam.. bana o kadar yardımcı oldular ki (Simgeciğime cok teşekkürler) heyecanımı benimle paylaşıp ortaya harika iş çıkardıgımızı düşünüyorum. Dansçı ekibiyle ve harika kaftanlarıyla tüm yeni gelin adaylarımıza öneririm

E&Y Esra & Yunus Düğün Tarihi: 21/10/2014

Ozlem ablacim ve simgecim sayesinde ne heyecanımı hissettim ne de panik yaptım.super bir geceydi.hem kendim hem misafirlerimiz cok Eğlendi.ben organizasyon vesilesiyle 2 mükemmel insan tanıdım.eger internette bir firma bulma arayışındaysanız gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

İ&S İnci & Serdar Düğün Tarihi: 18/05/2014

Hayatımda unutamadığım iki an var.. biri kına gecem diğeri kızımın doğumu :)) O kadar mutluydum ki kına gecemde tüm sevdiklerim yanımda.. Herşey kusursuz.. herkes mutlu.. henna ailesi tanıştığım ilk andan itibaren benimde ailem oldu, Bana o kadar güzel bir enerji verdilerki herşeyi onlara bıraktım. Ben sadece eğlenmeme baktım. Güler yüz, tatlı dil, harika dansçılar, henna benim için çok büyük bir şanstı. En güzelide bu aileye katılanın bir daha kopamaması :) Bana unutamayacağım kadar güzel bir kına gecesi armağan ettiler.. tekrar tekrar teşekkür ederim :)

A&A Aynur & Alper Düğün Tarihi: 26/10/2013

Her zaman söylüyorum Henna gelini olmak bir ayrıcalıktır. Ben de o ayrıcalığı yaşayan şanslı gelinlerden biriyim,özlem ablamın geliniyim❤Ne heyecan verici bir geceydi ,kendimi prensesler gibi hissetmiştim Henna sayesinde.Simgem ve özlem ablamın o sıcaklığı,anne ,abla,kardeş şefkatligi başka hiçbir yerde yoktur.Yazacak çok şey var ama bütün gelinlerin yolu Henna dan geçmeli o zaman beni daha iyi anlayacaklar. Özlem ablacım,Simge cim sizi çok seviyoruz. Gelin ve damadınız Aynur &Alper

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Henna Kına Organizasyon ve Kaftan ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Henna Kına Organizasyon ve Kaftan hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap