• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

Hayal Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Hayal Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hayal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Hayal Organizasyon Hakkında

Bir gelin adayı olarak düğününüzü beklediğiniz kadar kına gecenizi de beklediğinizi biliyoruz. Biz de gerek verdiğimiz önem gerekse de sağladığımız imkânlar ile hayatınız boyunca unutamayacağınız bir kına gecesini sizlerle buluşturmak istiyoruz. Hayal Organizasyon olarak sıradan ve basit bir organizasyon yerine farklı ve yaratıcı çözümler sunabiliyoruz. Profesyonelliğimiz ve tecrübelerimiz ile kusursuz bir gece yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hayal Organizasyon Bursa’daki gelin adaylarına istek, beklenti ve ihtiyaçlarına göre bir hizmet sunuyor. Bunu nasıl mı yapıyor? Tabii ki profesyonel ekibiyle! Kendini sürekli geliştiren, yeni trendlere hâkim olan ve hep daha iyi bir kına gecesini hedefleyen ekip, nasıl bir davete imza atmak istediğinizi öğreniyor. Güler yüzleri ve samimiyetleri ile bu süreci en iyi şekilde yöneteceklerinden ve tüm taleplerinize yanıt vereceklerinden emin olabilirsiniz.

Kına süslemeleri, kına takımı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi kına gecenize özel aksesuarları eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Hayal Organizasyon olarak bizi Bursa kına organizasyon firmalarından ayıran en önemli özellik ise; profesyonel bir kuaför ve gelinlik hizmeti de alabiliyor olmanız! Evet, yanlış duymadınız! Gelinliğinizi, saçınızı ve makyajınızı yani bir gelinin düğünündeki en önemli unsurları tek bir organizasyon firması ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Özellikle düğün dönemine girdiğimiz zamanlarda yoğun tempomuzdan olumsuz etkilenmemeniz için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle gecenizi detaylı bir şekilde planlayabiliyor, hazırlıkları hız kesmeden gerçekleştirebiliyoruz. Hiçbir aksaklığın yaşanmadığı, en ufak bir detayın bile istediğiniz gibi düzenlendiği bu özel gece için biz hazırız, ya siz?

En özel günlerinizi tasarlamak ve hayatlarınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Blv. No:63/1, 16400 İnegöl/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.