Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Han Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Han Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Han Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Han Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Han Organizasyon Hakkında

Düğününüzden önce doyasıya eğlenebileceğiniz ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirebileceğiniz kına gecelerini organize etmek size zor gelebilir. Bu noktada imdadınıza yetişiyoruz ve sizin için eşsiz güzellikte bir kına gecesi düzenliyoruz, üstelik tüm detaylarıyla birlikte! Han Organizasyon Bursa ailesi olarak, uzun yıllardır bu sektörün içinde olduğumuzdan fazlasıyla tecrübelendik. Siz gelinlerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamak için de her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kına gecenizi bize emanet ettiğiniz takdirde ilk olarak, nasıl bir gece düşlediğinizi öğreniyoruz. Bu güzel gece için tüm ayrıntıları dinledikten sonra, etkinliği düzenleyeceğimiz mekan hakkında bilgi ediniyoruz. Ardından; o gün geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Masa ve sandalye düzeninizi, davetli sayınıza ve sahneyi olabildiğince geniş tutacak şekilde düzenliyoruz. Masaların üzerini, çiçekler ve şamdanlarla süslüyoruz. Sonrasında ise, seçtiğiniz konsepte göre kına tahtınızı, en güzel köşeye yerleştiriyoruz. Misafirlerinizin fotoğraf çekilmesi için isminizin yazılı olduğu panoyu da yerine koyduktan sonra, hazırlıklarımızı tamamlamış oluyoruz.

Konuklarınızın geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Ardından, nedimelerimizle birlikte, hoş bir dans gösterisi eşliğinde sizi salona alıyoruz. Bu görkemli girişten sonra, eğlence tüm hızıyla devam ediyor!

Kına töreninizde yakınlarınıza; kına mumu, kaftan, kına gülü ve renkli tefler dağıtıyoruz. Gecenin atmosferine yakışır bir ortam oluşturuyoruz ve kınanızı yakıyoruz. Fakat bu hüzünlü havanın hemen dağılmasını istediğimizden hareketli şarkılar eşliğinde dans etmenizi sağlıyoruz.

Bursa kına gecesi organizasyon firmaları arasında, ayrıcalıklı hizmetimiz, geniş ürün yelpazemiz ve kişiye özel gösterdiğimiz ilgiyle birlikte siz değerli gelinlerimize muhteşem olanaklar sağlamaya çalışıyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bizim ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Apolyont Han Kat :2 // Şehreküstü Mh. Cumhuriyet Cd. Durak Sk. No:23

  • Haritadaki Konumu

    Han Organizasyon Yol Haritası

Han Organizasyon Yorumları (2)

Özlem & Aziz

Düğün Tarihi: 30.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Bu yaz kınam han organizasyona emanet:) Kaftanlarını çok beğendim. İlgileri,yaklaşımları her isteğinize cevap vermeleri ve makul fiyatları için tavsiye ederim. Keyifli bir gece yaşayacağımdan kuşkum yok

Fatmanur & Fatih

Düğün Tarihi: 16.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

han organizasyon gerçekten severek isteyerek anlaştığım bir yer öncelikle beyhan hanım çok ilgili ve hayalimdeki organizasyonu yapacaklarına çok eminim en önemlisi gerçekten çok samimi ve güzel ekip

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.