Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Gülşen'in Organizasyonu

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Gülşen'in Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Gülşen'in Organizasyonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gülşen'in Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gülşen'in Organizasyonu Hakkında

Hayallerinizden de öte bir kına organizasyonuna hazır olun!

Gülşen’in Organizasyonu olarak kültürümüzde önemli bir değere sahip hem ağlamalı hem de gülmeli bir şekilde kutlayacağınız kına organizasyonunuzda size özel konseptler belirliyoruz. Gelin adayları tarafından tercih edilen Nilüfer kına organizasyonu firmalarından biriyiz ve tüm ekip olarak bu özel gününüzü şölene çeviriyoruz.

Düğün öncesi en eğlenceli organizasyonlardan biri kına geceleri. Arkadaşlarınızla birlikte kurtlarınızı döküp eğlenebilir hazırlık aşamanızdaki stresi unutarak keyifli vakit geçirebileceksiniz. Osmanlı, Hint ve modern konseptleri beğeninize sunuyor isteğe bağlı olarak size özel konsept geliştirme de yapabiliyoruz.

Sağladığımız hizmet detaylarından bahsedecek olursak;

-Görsel anlamda çok hoş bir dekor olan kına tahtı günümüzde kına gecelerinde oldukça sıklıkla kullanıyor. Biz de kına tahtını istediğiniz şekilde süsleyebiliyoruz. İster sade ister ışıl ışıl parıltılı tüllerle süslüyoruz.
-Kına gecelerinin vazgeçilmesi gelin adayları için en önde gelen şeylerden biri de kaftan ve bindallı seçimidir. Kaftan ve bindallı modelinize karar veremediyseniz, istediğiniz renk ve desende seçeneklerimizi beğeninize sunuyoruz.
-Kına ekipmanlarında karşılama panosundan tefe, masa sandalye süslemelerinden dekorlara kadar istediğiniz konseptte birçok seçenek sunuyor, masa ve sandalye modellerimizle de fark yaratıyoruz. Davet alanı süslemelerinizden, kına ekipmanlarınıza kadar her şeyi firmamızla bulabileceksiniz.
-Sadece kına organizasyonlarında değil nişan, Hint kınası, doğum günü ve düğün organizasyonlarında da hizmetinizdeyiz. Her konsepte uygun dekor ve aksesuarlarımızla isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Bursa Nilüfer kına organizasyon firması arayışındaysanız sizi Gülşen’in Organizasyonuna davet ediyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte hayatınızın en özel anlarını şölen tadında kutlamanız için titizlikle çalışıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye mi sahip olmak istiyorsunuz? Yapmanız gerekenler sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres::

    Fethiye Mahallesi, Nilüfer Hatun Cd. No:131, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Gülşen'in Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.