Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Gülcihan Kaftan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gülcihan Kaftan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Gülcihan Kaftan Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gülcihan Kaftan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gülcihan Kaftan Organizasyon Hakkında

Türk gelenek – göreneklerinde önemli bir yer edinen, Türk kültürünün özgün temsillerinden biri olan ve geçmişten günümüze değişmeden gelen kına geceleri, Bursa’da hak ettiği değeri veren bir organizasyon firması ile bambaşka bir şekilde kutlanıyor! Gülcihan Kaftan Organizasyon ile bu benzersiz deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Kına geceniz için gerekli olan kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, kına tepsisi, bindallı, kaftan, cibin, kına süslemeleri gibi tüm aksesuarları konseptinize uygun olarak temin ediyoruz. Hiçbir eksiklik yaşamıyor, bu özel gününüzde tüm imkânlarımızdan yararlanabiliyorsunuz. Bursa kına organizasyon firmaları arasından farklılaşmak için kendimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz. Gülcihan Kaftan Organizasyon olarak biz de kına gecelerinizi bu anlayış ile gerçekleştiriyoruz.

Bünyemizde tecrübeli bir ekibin çalıştığını da belirtmek istiyoruz. Bu ekip hazırlık süreciyle başlayan hizmetlerini gecenin sonuna kadar sorunsuz bir şekilde tamamlıyorlar. Ekibimiz en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyor, son yıllarda sıkça tercih edilen kına konseptlerini kına gecenizde uygulayabiliyorlar. Mesela Roman konseptini, Osmanlı konseptini, Hint konseptini ya da prenses konseptini çeşitli renk ve tarzdaki tüller ve süslemeler ile gerçekleştiriyorlar. Size de kendinizi gecenin akışına bırakmak kalıyor!

Gülcihan Kaftan Organizasyon olarak sadece kına gecelerinizi organize etmeyle kalmıyor, kaftan kiralama, malzeme satışı, abiye ve elbise kiralama ya da satışı, abiye ya da tunik gibi özel dikimler, mekân süsleme, masa ve sandalye giydirme, sünnet yatağı süsleme, hastana doğum günü süsleme ve 6 ay kınası gibi pek çok farklı özel durumlarda bizi tercih edebiliyorsunuz. Bugüne kadarki tecrübelerimiz ile oldukça başarılı, misafirlerimizin memnun kaldıkları organizasyonlara imza attık. Sayısız kez gelin adaylarımızın yanında olduk. Neden şimdi de sizin yanınızda olmayalım?

Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak! Hayallerinize ulaşmak ve onları gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres:

    4, Bağlarbaşı Mahallesi, 2. Yasemin Sk., 16160 Osmangazi/Bursa, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Gülcihan Kaftan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.