Gizem Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gizem Davet Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Gizem Davet Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gizem Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Gizem Davet Organizasyon Hakkında

Yıllardır Bursa’da Gizem Davet Organizasyon ismiyle başarıyla hizmet veriyoruz. Bugüne kadar edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda her daim en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke ediniyoruz. Yeni evlenecek gelin adaylarının içine sinen organizasyonlara imza atmak en büyük önceliğimiz oluyor. Profesyonel, dinamik ve özgün içerikler üreten bir ekiple çalışıyoruz. Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz konsept hakkında detaylı bilgi ediniyoruz. İsteklerinizi tek tek not alarak planlı bir organizasyon akışı oluşturuyoruz. Eğlencenizin yapılacağı mekânı da inceleyerek dekorlarımızı uygun şekilde salon içerisine yerleştiriyoruz.

Birbirinden güzel ve renkli kaftanlarımızla unutulmaz bir eğlence yaşayacağınıza öncelikle emin olmanızı istiyoruz. Kırmızı ve mor gibi farklı renk seçeneklerine sahip kına tahtlarımız arasından zevkinize hitap eden modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Altın sarısı işlemeler kullandığımız tahtları konseptinizin rengine uygun bir tül perdeyle sarıyoruz. Nedime minderleri ve kına yakma tepsisinde bulunduğu özel bir alan oluşturuyoruz. Kına eğlenceniz boyunca size eşlik etmesi için nedime kızlarımızı yönlendiriyoruz. Eğlencenizin başından sonuna kadar sizinle ilgilenecek olan nedimelerimize özel isteklerinizi çekinmeden belirtebilirsiniz. Kırmızı tüylerle sarılı tefler ve LED ışıklarla aydınlatılan davullarımız eşliğinde sahneye çıkışınızı yapıyoruz. Kuşak oyunu, testi kırma, pelerin dansı ve annelere kahve ikramı gibi çeşitli içeriklerle eğlencenize renk katıyoruz. Hem sizin hem de konuklarınızın bolca eğleneceği ve mutlulukla dans edeceğiniz keyifli bir geceyi sizin için hayal ediyor ve uyguluyoruz.

Hayatınızın en anlamlı zamanlarından biri olan geleneksel kına merasiminizi modern detaylarla süsleyerek birbirinden etkileyici içerikler ortaya çıkarıyoruz. Eğer siz de usta kişilerle çalışmak ve güzel bir eğlencenin kahramanı olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel Gizemli Davet ekibimize ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Hüdavendigar Mahallesi 4. Bayındır Sokak No:30 16050 osmangazi/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gizem Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.