Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Ezgim Moda & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Ezgim Moda & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Ezgim Moda & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ezgim Moda & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Ezgim Moda & Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecenizi şölen tadında bir organizasyonla kutlamaya hazır mısınız? Ezgim Organizasyon Bursa olarak profesyonel ekibimizle birlikte uzun süredir özel anlarınıza şahitlik ediyoruz. Keyif dolu bir kutlama gerçekleştirmek için planlamalarımızı istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyor ve organizasyona titizlikle hazırlanıyoruz. Gün boyu sizinle ilgilenecek kına ekibi ve organizasyon sorumlusu da tahsis ediyoruz. Sadece organizasyon hizmeti vermiyor bünyemizde bulunan modaevimizde bindallı, kaftan, nişanlık modellerimizle fark yaratıyoruz.

Tüm detayları incelikle düşünülmüş bir kına organizasyonuna hazır olun. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız tarzınıza en uygun konsepti sizinle birlikte belirliyoruz. Sizinle uzun bir sohbet ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz.

Şölen tadında bir kına gecesi geçirmeniz için sağladığımız hizmetlerden bahsetmek gerekirse?

-Davet alanınızı baştan yaratıyor ve sizinle önceden belirlediğimiz aksesuar ve dekorlarla süslüyoruz. Mekân girişine isminizin yazılı olduğu “Hoş geldiniz.” yazılı dekor yerleştiriyoruz.
-Kına gecelerinin sembolü hâline gelen, konseptinize uygun tarzda hazırlanmış kına tahtını mekânınızın en güzel yerine yerleştiriyoruz.
-Kına merasiminnde ihtiyacınız olan bütün ekipmanları biz temin ediyoruz. Kına tacından el mumuna, nedime bilekliğinden tef ve çerez kesesine kadar birçok aksesuar kiralama hizmeti de veriyoruz.
-Davetli masa ve sandalyelerini konseptinize uygun renklerde süslüyor masa üstü aksesuar ve çiçeklerimizle mekânınıza enerji katıyoruz.
-Dans ekibimizin sergilediği şovlar ve çeşitli süprizlerle eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Eğlencenize eğlence katabilmek adına davul şov hizmeti de veriyoruz.

Bursa kına organizasyonu firmaları arasında tercih edilen bir adresiz. Profesyonel ekibimizle birlikte A’dan Z’ye kusursuz bir gün geçireceğinizi sözünü veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Ezgim Moda & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.